Wpis z mikrobloga

Mircy i mirabelki-zdenerwowałem się
Jako że są wakacje mam czas wolny od studiów i od czasu mojego ostatniego zwiazku uplyneło sporo czasu to postanowiłem wejść na #tinder.Czasem czytałem opinie no że tam prawie same szlaufy i wgl cięzko kogos znaleść ale mówie sb eee tam pewnie to takie wyolbrzymianie.Założyłem więc konto dałem swoje 4 zdjęcia no i walnałem opis.Dość cięzko było mi ograniczyć mysl do 500 znaków ale w koncu sie udalo.Myslalem ze ze znalezieniem sb kogos nie bedzie problemu.Z ryja uwazam ze jestem przeciętny ani nie chad 10/10 ani nie karakan 2/10.Do tego dosc wysportowany(kilka lat silowni i rowerek okazjonalnie inne sporty byly grane).Mam pasje w ktorej chce sie rozwijac i docelowo zarabiac(grafika koncepcyjna i komputerowa)studia jako plan B duzo czytam i tez troche milosnik filmów here(dobrych filmów/klasyków kina a nie 50 twarzy greya czy innych gowno seriali produkowanyvh masowo).Więc mówie no problemów nie będzie zeby temat do rozmowy znalesc(o jak bardzo sie mylilem).90 % lasek wgl nie ma opisu a jak maja to jeden z tych poniżej:
-netflix pizza i kawa
-168cm
-02
-
Poważnie #!$%@??Albo podaje tylko swoj wzrost(nie wiem po co mi ta informacja btw) albo pismo obrazkowe/ewentualnie lubie pizze i kawe(czyli tak jak #!$%@? 3/4 spoleczenstwa).O jakies konstruktywnej rozmowie o sporcie/kinie/kuchni/literaturze zapomnij bo jedyne co robia to ogladaje netflixa i maja cipe(i to w ich mniemaniu wystarczy).No i są jeszcze hehe wariatki imprezowiczki co zdjecie maja z jakims tanim piwem/wódka ewentualnie 420 hehe stonerka .Zaznacze ze nie mam problemu z tym ze to ja musze pisac pierwszy(ok rozumiem to facet zagaduje spoko) ale no zeby odpowiedzi ograniczaly sie do:
-no
-hahaha
-nie wiem/lubie/tak/nie
Momentami sie czuje jakbym rozmawial z osoba o ciezkim uposledzeniu umyslowym.Chyba naprawde trzeba miec to w ciezkim powazaniu i skupiac sie wylacznie na swoim zyciu i pasjach bo wiekszosc bab na tego typu portalach nie oferuje nic poza waginą i cyckami.A o perelkach co na zdjecia daja zblizenie na swoja wypietą dupe(swoja droga czasami nawet nie ma czego wypinac zbytnio) czy cycki to juz nawet nie wspominam.Calosc podsumuje ponizszym zdjeciem.
#tinder #tinderowki #dramat #loszki #kobiety #randki #polska #bekaztindera #p0lka
Simeonbarnaciakov - Mircy i mirabelki-zdenerwowałem się
Jako że są wakacje mam czas ...

źródło: comment_1597145952yGwvFMNMO3v9jqQxLVfluG.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Dzikidzik11: Jaką frustrację? Racjonalna ocena świata nie oznacza frustracji. Taki stan rzeczy jest efektem wychowywania dziewczynek w nurcie że one nie musza reprezentować sobą nic, nie muszą robić nic, mieć żadnych obowiązków wobec chłopców a finalnie że chłopcy istnieją tylko po to by spełniać i finansować ich zachcianki.
  • Odpowiedz
@MarsOdTylu_1: ja to juz nwm jak podchodzic do tego szczerze.Mowisz o sobie-zle bo to ona ma mowic ty jej nie interesujesz(btw skoro jej nie interesuje to po co przewinela w prawo?)Pytasz o nia-tez zle bo jestes malo intereseujacy i malo rozmowny(bardziej wywiad prowadzisz a nie rozmowe).Proboje pisac jak z ziomkiem-tez zle bo wtedy sie staje kumpela a nie dziewczyna(mam juz pare takich) nie piszesz jak z ziomkiem-niespodzianka tez zle bo
  • Odpowiedz
@kosmita: nie zrozumialem o co ci chodzi napisz jeszcze raz.A z tymi arabami(moze nie stricte arabami ale o ten typ urody mi chodzilo to nie jest tak?)Wiekszosc moich kumpeli sie zachwyca ze o tu taki wloch do niej zagadal czy jakis inny gosc o sniadej karnacji i twierdza ze sa przystojni.(gdzie no ryje czasami maja jakby ktos ziemniaka rozgotowal)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Simeonbarnaciakov: sensownych zdjęć z profesjonalnej sesji jest ok 1%.
Zdrowa karnacja, lekka opalenizna vs bladość, wory pod oczami, przebarwienia i pryszcze. Co wolą?
Każdemu wedle potrzeb.
  • Odpowiedz
@Simeonbarnaciakov: na tinderze to się wybiera tylko nakładki na beniza a nie szuka jakiejś górnolotnej relacji..
jak się trafi to spoko, ale skupianie się na tym to porażka. Ty się produkujesz z jakimś hobby, celami i marzenami a one mają w to #!$%@? xD
weź gościu skup się na bardizej powierzchownych cechach a resztę odstaw i bzikaj ile wlezie
  • Odpowiedz
@Simeonbarnaciakov: w ciągu ~ 2 lat tinderowania spotkałem się z 6 laskami chyba, jedna okazała się ogrem, jedna jebnieta, jedna była spoko ale ja #!$%@?, jedna spoko ale nie kleiło się, jedna #!$%@? mi za granicę a z jedną jestem od ponad roku i jest miodzio ( ͡° ͜ʖ ͡°) da się, imo najważniejsze jest zrobienie opisu z jajem + prawdziwe fotki i normalny ryj
  • Odpowiedz
@Simeonbarnaciakov: ciągle widzę tu narzekania facetów, ale po drugiej stronie wcale nie jest lepiej. Na grubo ponad 100 par ledwie kilka osób porozumiewało się pełnymi zdaniami i prowadziło dialog. Żeby nie było - sama staram się podtrzymywać rozmowę, zadawać pytania itd.
Muszę napisać też rzecz oczywistą (ale najwyraźniej nie dla wszystkich) - nie każda kobieta szuka chada. U mnie takie osoby z automatu odpadają, podobnie zresztą jak obcokrajowcy
  • Odpowiedz
@Simeonbarnaciakov: znalezienie dziewczyny, która miałaby podobne do mojego podejście do życia (dom, dzieci, pies) ale dało się z nią porozmawiać jest bardzo trudne. Te, z którymi można pogadać na różne tematy mają zazwyczaj podejście odmienne. Chociaż często także okazuje się, że jest to jedynie wiedza powierzchowna i często "odziedziczona" po poprzednich związkach.
  • Odpowiedz