Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RitmoXL: @Zevs: @Ironclad: a ktoś to potwierdził oprócz tego artykułu na Verge? Rzekomo ma to działać z tą aplikacją Game Pass beta ale jest jeden problem. Ani beta ani druga nie działa w trybie Game Mode, jedyna aplikacja która działa w tym trybie to Game Streaming.
Aplikacja Game Pass sprawdzałem w sklepie Samsunga i jest w tej samej wersji co ta z Google Play a jak wiadomo Samsung ma
@sodomek jest jeszcze artykuł na kotaku, ale odnosi się do tego z verge. Na reddicie widzialem ktoś tez pisal o gamespocie i 6am pacific time ze niby ma wystartować(nasza 15) ale tego juz nie weryfikowałem. W sumie ciekawa sprawa, usa dopiero się budzi więc albo odpalą albo zdementują i czekamy do września
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zevs: sprawdziłem teraz Subnautica.
Dużo dobrego o tej usłudze słyszałem ale że to będzie aż tak dobrze działać to się tego nie spodziewałem ( ͡° ʖ̯ ͡°) wifi 5G na światłowodzie i jest bajka
Nie wiem czy kwestia dużej rozdzielczości komórki ale ucina mi kawałek ekranu, nie przeszkadza to mocno ale widać, zresztą u mnie nawet YouTube przycina więc chyba tak musi być xd

Dzisiaj w nocy
sodomek - @Zevs: sprawdziłem teraz Subnautica.
Dużo dobrego o tej usłudze słyszałem a...

źródło: comment_1597185247JXFi2vZJUjeJPc1g2Svj5I.jpg

Pobierz