Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 35
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Africa specjalnie dla was. Już 07:02:00, Wtorek, 11 sierpnia 2020. Imieniny: Klary, Zuzanny, Lecha. Słońce wstało dziś o 05:16. Będzie oświecało nas 15 godzin i 10 minut, w zenicie znajdzie się o 12:51 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 20:27. Ciemna noc zapadnie o 22:05, ale gwiazd można wypatrywać od 21:09.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Africa specjalnie dl...
  • 20
  • Odpowiedz
@micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @Dioddy @MalaGlupiaMiejscowosc01 @martica @bolorollo @shitty_support @AllGoesWrong @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @petla_sprzezenia @nivenerr @mobutu2 @omi-omi @keisezrG @TullamoreD @algus
Dzień dobry! Smacznego, pysznych dodatków i trunków, pamiętajcie że śniadanie jest najważniejszym posiłkiem dnia. Pijcie dużo bo upał ciągle leje się z
wynalazekone - @micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
Dżem dobry! Słoneczko już zaczyna grzać, burzy nie było, ale za to odkryłem sposób na idealny sen - otwarte na oścież okno. Dlaczego nie wpadłem na to wcześniej xD Aż zmarzłem nad ranem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Trzymajcie się! Uważajcie na siebie i pijcie dużo wody bo upał nie ma zamiaru odpuścić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Odpowiedz
no dzien dobry piersza przerwa dzisiej na 6 do pracy mialem ehh jakis taki padniety jestem i milego dnia dla was i tak dalej
  • Odpowiedz
@Tanczacy_paralityk: czy nigdy nie miał prob na choroby weneryczne po stosunku na imprezie?
trzymamy kciuki itd
za każdym razem, gdy idę do dentysty, myślę, że po tym zacznę nowe życie, to wciąż jest tak samo,
powodzenia.
  • Odpowiedz