Wpis z mikrobloga

@Kotniepies: jakbym miała nerkę to bym pewnie tańczyła gdzieś teraz z partnerem na zawodach międzynarodowych ale nie mam więc przerwałam (szkolenie na operacje) i gnije przed kompem
więc tak, gram w gierki
Czyli mówisz, żeby wpakować wszystkie swoje oszczędności w akcje REDów?


@luki839: Kupować to trzeba było jak to był jeszcze OPTIMUS za kilka złotych ( ͡ ͜ʖ ͡)
@SarahC: Kupisz grę to poznasz. Przecież wcześniejsze filmiki z tej gry luźno poskładasz na ponad te 30min.
mi się gierka podoba tylko szkoda, że prezentacja krótka ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@SarahC: W sumie i tak już trochę już wiemy o grze. A czekają nas pewnie jeszcze ze 2 prezentacje. Pewnie we wrześniu i październiku. Ciekawe, czy zrobią jeszcze jedną dużą prezentacja z opcją ogrania gry przez dziennikarzy jak ostatnio. - Jeśli tak to raczej tuż przed premierą gry na początku listopada.
@Variv: ale to i tak jak masz gierke na +/- sto godzin to możesz puścić ze 2-3 + proces produkcji ze 2-5 na spokojnie a tu 25 min z produkcją muzyki i eloxd
ale to i tak jak masz gierke na +/- sto godzin to możesz puścić ze 2-3 + proces produkcji ze 2-5 na spokojnie a tu 25 min z produkcją muzyki i eloxd


@SarahC: Trzeba się cieszy, że w ogóle coś pokazują przecież nie muszą. Widziałaś podobne prezentacje przez np. RDR2? Albo przez ostatnimi Assasynami? (no teraz przy Valhali chyba trochę wiecej pokazują niz zwykle)