Wpis z mikrobloga

Co jest z paypalem? dostałem bana na konto choć nie wiem za co?! Wchodzę na konto i widzę że moje konto zostało zablokowane i komunikat że "Zauważyliśmy aktywność na Twoim koncie, która jest niezgodna z naszą Umową z użytkownikiem i dlatego nie możemy już oferować Ci usług PayPal" Od czerwca nie używałem konta a wcześniej to tylko jakieś zakupy z ebay i coś tam raz na jakiś czas sprzedałem ale nie miałem żadnych sporów tranzakcyjnych. Oprócz tego napisane że wszystkie środki są zablokowane na 180dni ale na koncie nie miałem nic. O co biega w tym wszystkim?
#paypal
  • 4
@reca: PayPal taki jest i nic z tym nie zrobisz. Od lat tak jest. Mi zablokowali kilka tysięcy PLNów na 180 dni rok temu ( )
@zartos: ale tam żadnej aktywności nie ma od czerwca, a ostatnia tranzakcja jest moja. Ale o co im biega że nie mogą świadczyć już mi dłużej usług?
@Colek: @zartos: Odpowiedzieli mi na mojego maila, powodem było -34pensy w usłudzę paypal credit których nie uregulowałem w lipcu. Bo robiłem zakupy i odseteki mi naliczyli. Teraz Zależy wszystko od ich dobrej woli czy mi konto odblokują.