Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 24
mam do pokonania jakieś 230 kilometrów będę jechał austradą, zaplanowałem sobie 6 przystanków w tym 2 przeznaczone na sen, dodatkowo nie mam zamiaru jechać szybciej niż 100km/h nie ma co ryzykować lepiej dojechać później i być na miejscu niż wcale. Sprawdziłem wszystkie płyny oraz ciśnienie w oponach włącznie z zapasem, czy powinienem sprawdzić coś więcej na coś się przygotować? A bym zapomniał będę jechał nocą więc zabieram ze sobą 2 termosy z kawą.
Wyjazd planuje 22 mam nadzieję że w okolicach 6 rano będę na miejscu jak myślicie uda się?
#motoryzacja #podrozujzwykopem #bezpieczenstwo
  • 30
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@rekoj: tak naprawdę nie ma się co śmiać. Kumpel wracał z pracy na weselu i miał ze 25km, to złapał pobocze i się wybudził.
Ojciec mojej ex wracał z Niemiec i usnął. Na szczęście tylko się otarł i inny samochód i barierki, a mogło się skończyć źle.

Ja często jeździłem trase 300km w nocy od razu po pracy ale jak kilka razy już mi się oczy zamykały to dałem sobie spokój.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@jadalny_kasztan: czyli zwiększyć ilość przystanków?

@bartd: mam 2 apteczki gaśnice trójkąt, oraz fabryczny zestaw kluczy od samochodu, właśnie oglądam kurs pierwszej pomocy

@hpiotrekh: no właśnie złapać poboczne przy tak dużych prędkościach to nagła śmierć może lepiej wezmę na jutro wolne z pracy
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@bartd: nie mam papierowej mapy ani kompasu, mam nadzieję że elektronika mnie nie zawiedzie

janosik? słyszałem o tej aplikacji podobno stworzona dla piratów drogowych ja nim nie jestem brzydzę się tym
  • Odpowiedz
nie mam zamiaru jechać szybciej niż 100km/h nie ma co ryzykować lepiej dojechać później i być na miejscu niż wcale.


@rekoj: tylko jak będziesz mijał tiry to pamiętaj lewym pasem wyprzedzaj kolumnę, nie możesz zwolnić bo nie zdążysz na czas
  • Odpowiedz