Wpis z mikrobloga

Z kajaniem się, przepraszam, nie zauważyłem, że pliku z grafiką nie dodałem po prostu :/. Nie miało być, że na Fejsa trzeba wchodzić, czy coś. Tutaj wpada standardowo też. A tam txt także.

Garść newsów na 8 i 9 sierpnia #garscnewsow #codziennewiadomosci #wiadomoscidnia #wiadomosci
urarthone - Z kajaniem się, przepraszam, nie zauważyłem, że pliku z grafiką nie dodał...

źródło: comment_1596987459SI8gD6OBFeylztzkFDoP1r.jpg

Pobierz
  • 12
@sikejsikej @Mickey_Rourke_47 @fartuh @89neo, @Wichu, @Mam_wiecej_niz_13lat, @KAROO, @marjan1234, @motylus, @Marcines, @SpaghettiSupernova, @Naturalnie_Piekna, @epic_25, @Atropos, @HarleyQuinn, @aaarrrlll, @Pacolorente, @Blattodea, @Jedrula93, @elf_pszeniczny

w poprzednim wpisie OP się pomylił i nie załączył obrazka, bez nerwów, każdemu się zdarzają błędy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@urarthone: ta 3-ka to taki trochę fakt news-
- to jest jakaś prywatna firma szkoleniowa ze stroną robioną przez stażystę;
- ich zalecenia to coś w stylu "mów wolniej" to tak samo jakby otyłej osobie powiedzieć "jedz mniej " - nie można samodzielnie kontrolować swojej wypowiedzi przez dłużej niż minutę - potem wracasz do "standardowego" tempa - potrzeba ćwiczeń żeby to zmienić
- przeanalizowali 190h nagrań - nieśmieszny żart,
- stwierdzenie
@SkarlaXD: Dzięki za to, co mówisz. A jeszcze bardziej doceniam, że potrafisz źródła znaleźć. Prawda. Tłumaczenia mogą nie oddawać 100% czasami. Dlatego cenię wysiłek i interpretację.
@ancyko: Ok, wierzę, że się zmieniło. Wiem, że faktem jest odwołanie meczu i że chodzi o masażystę
@SkarlaXD: Dobór kompletnie losowy, czasami wynikający z ilości znaków, a czasami taki, że nigdzie tego nie ma bo nowa sprawa, na co wpadłem. KiKŚ jest bardziej ogarnięte, ja po pracy to robię. Dlatego muszę się pilnować. Ale dzięki za dobre słowo