Wpis z mikrobloga

@przegrywam_przez_miasto: chchodzi o to zeby byc jak najwiekszym !!! ogromnym jak zwierz!!!
kto nie ma masy jest nikim!!! chudzi moga isc na ryby!!!
najwazniejsza jest wielkosc!!! jak jestes wielki rzadzisz!!!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sra po rajtach i kazdy chce byc taki dzik jak ty!!!
MASA TO PODSTAWA!!! JESTES WILEKI JESTES SZEFEM!!! WSZYSCY MAJA DO CIEBIE RESPEKT!!! TO JEST WLASNIE SENS KOKSOWANIA!!!
I TAKA JEST
  • Odpowiedz
@przegrywam_przez_miasto: starzejac sie organizm zaczyna "zjadac" wlasne miesnie, im wiecej naturalnych miesni i sprawnosci uzyskasz za mlodu tym dluzej pozostaniesz sprawny i samodzielny na starosc. Dla mnie silownia pozwala mi tez zachowac rownowage psychiczna, jestem poprostu spokojniejszy. Po drobnym treningu praktycznie nic ani nikt nie jest w stanie mnie #!$%@?. Dzieki porannym treningom, przed rozpoczeciem dnia pracy zanim dzien zacznie sie na dobre ja juz zrobilem cos tylko i wylacznie dla
  • Odpowiedz
@przegrywam_przez_miasto: kolejny #!$%@?

Otoz nie spermiarzu i #!$%@?. Nie kazdy cwiczy na silowni by podobac sie kobietom, poznasz takich po dobrych wynikach bo jesli ktos to robi TYLKO dla kobiet a jest np. niski i ma brzydka twarz to szybko odpusci bo i tak z uwagi na wzrost i twarz nie bedzie mial powodzenia. Ponadto silownia to nie jest TYLKO pomachanie sztanga 3 razy w tygodniu. Przede wszystkim zmiana sylwetki nastepuje...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@przegrywam_przez_miasto:
Ja ćwiczę żeby być w lepszej formie i żeby nie "zdziadzieć" za szybko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poza tym wysiłek fizyczny jest super odskocznią od pracy umysłowej i wyzwala mnóstwo endorfin. Jak zrobie sobie przerwę i przez np. tydzień moją jedyną aktywnością fizyczna jest spacer na przystanek i do sklepu to zaczynam się czuć jak jakiś robak. Totalnie bez energii.
  • Odpowiedz
@przegrywam_przez_miasto potwierdzam. Katuję się jakimiś interwałami, niską kalorycznością na redukcji tylko by pokazać różowym, które się ze mnie śmiały w liceum (ponieważ byłem gruby), co straciły. Piszę to bez ironii. Serio mnie to mocno motywuje do ćwiczeń. I to już kilka lat...
  • Odpowiedz
w piątek sporo osób robi "zestaw dyskotekowy", żeby wejść do klubu na pompie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@ExitMan: to prawda, ale jest to głupota bo wchodzą już bez tego nabicia tak na prawdę, pompa nie jest wieczna niestety.
  • Odpowiedz