Wpis z mikrobloga

Jak już podpadłem lewakom, to i podpadnę chętnie prawakom ( ͡º ͜ʖ͡º)

Moja #niepopularnaopinia:
1. Gardzę agresywnymi bojówkami LGBT, ale jednocześnie gardzę Narodowcami.
2. Margot to człowiek chory psychicznie, podobnie jak Kaja Godek.
3. Sprawcy napaści na kierowcę wozu Fundacji Pro powinni siedzieć, a Sebki od palenia tęczy razem z nimi.
4. Moderacja Wykopu jest niepełnosprytna, ale Elfik ma ładne cycki.
5. Spurek powinna wiedzieć kiedy się zamknąć, tak jak i Korwin. Niestety oboje tego nie wiedzą.
6. Trzaskowski to taki Duda opozycji.

[ #bekazlewactwa | #bekazprawakow ]
  • 49
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@UberKatze:
Z 6. punktem się nie zgadzam. Duda to jawny i oczywisty zdrajca (przysięga prezydencka) I powinien odpowiadać prze Trybunałem Stanu. Być może Trzaski też by złamał przysięgę, ale dowodów nie mamy.
Sprawcy napaści na kierowcę wozu Fundacji Pro powinni siedzieć


@UberKatze: Pies jest wlasnie pogrzebany w tym, ze ten woz jezdzil nielegalnie (wyrok z 2019 r.), a sluzby bylo wobec tego bierne. Skoro zawiodly organy scigania, to jak najbardziej popieram ten atak. W innej sytuacji bym sie z toba zgodzil.
Często tę bzdurną fundację widzę i słyszę na Rynku we Wrocławiu, ale w życiu mi nie przyszło do głowy, aby rzucać się na nich z pięściami, mimo że mają zupełnie odmienne poglądy do moich. Dla mnie te tęczowe parchy niczym się nie różnią od Sebków.


@UberKatze: Po prostu nie byłeś nigdy w stanie doznać podobnej sytuacji. Spróbuj sobie wyobrazić, że w Twoim mieście jeździ furgonetka co powtarza hasła z głośnika, że