Wpis z mikrobloga

@FoxX21: no to masz niezłe urojenia lewakoidalne, fajnie że pakujesz wszystkich homoseksualistów do jednego wora i nazywasz ich słabszymi i atakowanymi przez ludzi zacofanych.

Jesteś najgorszą wersją lewaka jaka może istnieć. Obrońca słabych i uciśnionych, generalizujący silnych i wolnych, wyzywający konserwatystów od zacofanych.

Ha tfu ci na ryj.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ponc3k Dziękuję. Widzę że nie mam z kim tutaj dyskutować, bo aż tak niskiego poziomu jak konserwy nie reprezentuje. Pozdrawiam :)

@FoxX21: leżysz w mule, przykrytym 8m papką gówna, i nazywasz to tolerancją. Wiesz co jest najlepsze, nazwałeś mojego brata homoseksualistę, słabym, atakowanym przez konserwatystów, to teraz coś Ci lewaku co gowno wiesz o życiu, jedynie przez pryzmat tego co ci podaja media wytłumaczę. Otóż mój brat, nie jest ani słaby,
@Ponc3k Idź się pożal do TVP bo tam się tylko nadajesz. Ewentualnie do bosaka(specjalnie z małej) bo widać że nic nie wiesz o życiu i nigdy nie wyszedłeś z domu. No ale spokojnie już za 3 tygodnie wrócisz do szkoły i może wyjdziesz z niej troszkę mądrzejszy. Pozdrawiam :)