Wpis z mikrobloga

Nie no tak na powaznie, to szanuje wyczyny ronaldo i messiego, ale obiektywnie patrzac Lewandowski jest obecnie najlepszym piłkarzem na swiecie i kazde statystyki to potwierdzają.

A ci wszyscy ktorzy z niego szydzą pewnie są na tyle mlodzi, ze nie pamietaja jak kilkanascie lat temu grali polscy piłkarze. Lewy to najwybitniejszy pilkarz w tym kraju i do tego spoko, skromny czlowiek do którego nie da sie o nic przyczepic. Nie bylo i pewnie nie bedzie juz u nas takiego pilkarza wiec cieszmy sie poki jeszcze mozemy ogladac jego wyczyny, bo niejedna lza poleci jak lewy odwiesi korki na kolek.

#mecz #pilkanozna
Pobierz
źródło: comment_1596921344Vex7NQjyLkCuEmj15NUNvE.jpg
  • 38
@RenkaRenkeMyje: Problemem Złotej Piłki jest demokracja. Redakcja z Dżibuti czy Tanzanii ma głos tej samej wagi, co redaktorzy z UK, Niemiec, Hiszpanii i Włoch. Przecież tam nawet #golgif nie oglądają, bo to republiki bananowe, a na piłce znają się gorzej niż mój Tate. Obstawiam, że większość dziennikarzy z takich państw mają znacznie mniejszą wiedzę niż szary wykopek.

Zresztą jest to większy problem, bo dotyczy również korupcji w trakcie wyborów gospodarza MŚ.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@RenkaRenkeMyje: Moim zdaniem jest najskuteczniejszym, ale nie najlepszym. Dzisiejsza bramka Messiego czy wczorajsza Ronaldo potwierdzają, że Ci goście potrafią zrobić coś z niczego jak nikt inny w futbolu. Robert jest mistrzem wykorzystywania sytuacji duża tu zasługa kolegów z jego teamu, ale raczej niczego nie wykreuje sam od siebie i nie odwróci wyniku meczu w pojedynkę.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cyjannn: no niby masz rację, ale nie do końca bo mam na myśli kreowanie na najwyższym poziomie, masz jakiś przykład z ligi mistrzów? Pamiętasz jakąś akcję Roberta czy strzał w okno z jakimś naprawdę silnym przeciwnikiem?
@ice_breaker a ogladales dzisiejszy mecz z Chelsea? 2 asysty i 2 bramki gdzie świetnie wykreował kolegów i sam wbił efektownie z główki + sam wypracował karnego, gdyby bramkarz go nie sfaulował to lewy z pilka.do bramki by wbiegł. Nie miał żadnej akcji gdzie popełniłby błąd.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@piotr-zbies: Wiem, że Kult Księżyca czasem się udziela przy piłce, ale Ciebie spodziewałem się jak hiszpańskiej inkwizycji. Szykuj staty na jutro, pozdrawiam i bez odbioru. ( ͡° ͜ʖ ͡°)