Wpis z mikrobloga

  • 1
@MichalLachim Najgłupsze fikołki na świecie robią polskojęzyczne lewaki.

Nie było żadnego obrażania. A jeśli ktoś uważa, że coś ich obraża, to niech idzie do sądu. Natomiast nie uzasadnia to w żadnym wypadku, aby popełniać przestępstwo, które teraz lewactwo usprawiedliwia furgonetkami.
  • Odpowiedz
@Volki: Nie wiem co mają lewicowe fikołki do mojego postu. Przedstawiłem prostą prawdę w tej całej sprawie. Konserwy+katole od początku (~2000 r.) plują na homosiów od 5tej kolumny niemieckiej przez dewiantów po 80% p-------w jest homo więc w końcu zaczęli się odwijać i pluć na prawaków. Parady są w Polsce od 2001 r. a pierwsze prowokacje pojawiły się w 2017/2018.
  • Odpowiedz
  • 1
@MichalLachim Odnieś się do moich słów, a nie zaczynasz pitolić od rzeczy. Jak lewactwo było bite, to mówiłem, że ten kto popełniał przestępstwo, powinien zostać ukarany. Nie znajdziesz żadnego komentarza, w którym mówię, że dobrze, że ich pobili. Ja nie kasuję swoich komentarzy jak lewackie @Lukardio, który złapany przeze mnie na kłamstwie, zaczął kasować wpisy xD

Możesz wymyślać bzdurne chochoły o uciskanych lewakach i uzasadniać tym popełnianie przestępstwa, ale
  • Odpowiedz
Odnieś się do moich słów, a nie zaczynasz pitolić od rzeczy. Jak lewactwo było bite, to mówiłem, że ten kto popełniał przestępstwo, powinien zostać ukarany. Nie znajdziesz żadnego komentarza, w którym mówię, że dobrze, że ich pobili. Ja nie kasuję swoich komentarzy jak lewackie Lukardio, który złapany przeze mnie na kłamstwie, zaczął kasować wpisy xD


@Volki: Dobrze, ty mówiłeś tak a inne prawaki miały ból d--y, że "patriotów z Białegostoku" policja zamyka. Raz generalizujemy raz nie?

Możesz wymyślać bzdurne chochoły o uciskanych lewakach i uzasadniać tym popełnianie przestępstwa, ale tylko pogrążasz jeszcze bardziej to
  • Odpowiedz
  • 1
@MichalLachim

Ja to traktuję bardziej jako obywatelskie nieposłuszeństwo. Jeżeli obecna władza wybrana przez homo sovieticus pozwala na obsrywanie jednej strony to ta strona zaczyna reagować agresją.

Skoro ty sobie uzurpujesz prawo do "obywatelskiego nieposłuszeństwa", to tym samym zgadzasz się na to, aby inni również sobie mogli to uzurpować. A przecież właśnie niby temu się sprzeciwiasz.

Ja nie popieram bicia ludzi na marszach lgbt, choć się marszom sprzeciwiam. Uważam, że należy to rozwiązać
  • Odpowiedz
@MichalLachim: oczekuja tolerancji wobec siebie, nie dawaj innym bo przeciez nie ma zgody na tolerancje wobec nietolerancji (jakas skrajna prawica), nakazuj jednak tolerancje wobec nietolerancyjnej lewicy (chocby blm). Taka idea tworzenia wieczenej walki i tworzenia sobie elektoratu - juz to widzielismy - na koncu Ci walczacy o swoj elektorat zaczynaja strzelac do czesci swojego elektoratu, ktory sie nie zgadza z ich pogladami.
  • Odpowiedz
Skoro ty sobie uzurpujesz prawo do "obywatelskiego nieposłuszeństwa", to tym samym zgadzasz się na to, aby inni również sobie mogli to uzurpować. A przecież właśnie niby temu się sprzeciwiasz.

Ja nie popieram bicia ludzi na marszach lgbt, choć się marszom sprzeciwiam.


@Volki: gdyby po mieście jeździł bus z napisem "90% p-------w to księża" albo coś to gdyby ktoś podarł plakat albo przebił opony to nie miałbym z tym większych problemów. ¯\_(ツ)_/¯

Uważam, że należy to
  • Odpowiedz
  • 1
@MichalLachim

gdyby po mieście jeździł bus z napisem "90% p-------w to księża" albo coś to gdyby ktoś podarł plakat albo przebił opony to nie miałbym z tym większych problemów.

Od tego są sądy.

W krajach cywilizacji łacińskiej ludzie mają prawo do zgromadzeń i marszy. Może jesteś z innej cywilizacji, nie wiem.

Rozumiem, że dopuszczałbyś marsz p-------w?
  • Odpowiedz
Od tego są sądy.


@Volki: sądy stwierdziły że można, także tego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rozumiem, że dopuszczałbyś marsz p-------w?


Rozumiem, że nigdy nie zrozumiesz poziomu tego argumentu?
  • Odpowiedz
@kasztanowcowiaczek: prawdziwa wyliczanka taka jak @MichalLachim ktorej nie da sie odwrocic (tolerancja i niezgoda na nietolerancje to hasla stosowane przez lewice) pokazujaca hipokryzje lewicy. Co do wyliczanki opa - coz ja w moim zyciu i otoczeniu tego w takiej kolejnosci nie widzialem - nie bylo tam zadnego wyimaginowanego obrazania gejow - no ale calego kraju nie znam
  • Odpowiedz
@abgaha: a ja w szkole na kazdym szczeblu edukacji w klasie spotykalem sie z wyzwiskami "pedal" wobec osob homoseksualnych, mimo ze nikt z moich rowiesnikow nie znal personalnie takich osob. ogolnie orientacja byla uzywana aby ocenic kim jest czlowiek wg przynajmniej polowy klasy, zawsze. jeden nawet przy okazji wyborow prezydenckich powiedzial, ze biedron nie moze byc prezydentem, bo jak to tak zeby pedal rzadzil krajem ;P
  • Odpowiedz
@kasztanowcowiaczek: no i? Czyli Twoja klasa obrazala gejow nazywajac heteroseksualnych osobnikow pedalami nie kierujac zadnych zlych slow w kierunku osob o odmiennej orientacji i to dotyczy nietolerancji wobec osob o odmiennej orientacj? Serio? To zaraz moze dodasz ze skoro kiedys w szkolach dzieci wyzywaly sie od downow/korki to ze mamy nietolerancje wobec osob z zespolem downa?
  • Odpowiedz
@abgaha:

Czyli Twoja klasa obrazala gejow nazywajac heteroseksualnych osobnikow pedalami nie kierujac zadnych zlych slow w kierunku osob o odmiennej orientacji

Nie umiesz czytać? Ludzie z mojej klasy wyzywali homoseksualistów, których personalnie nie znali od pedałów. Napisałem, że używali tego słowa wobec osób homoseksualnych, skąd ty wziąłeś tu hetero nazywanych pedałami to ja nie wiem xdd
  • Odpowiedz
@kasztanowcowiaczek: wyzywali osoby ktorych nie znali? Faktycznie zle zrocumialem. Czyli obrazali gejow mowic o nich pedaly ale nie mowili tego do gejow tylko takiej nazwy uzywali. Takie strasznie wymuszone to obrazanie. Ogolnie ciagle wymyslanie rzeczywistosci. Na studiach 15 lat temu (gdy nasz kraj byl jeszcze bardziej konserwatywny - wtedy to na pewnie wieszano gejow) jeden student (techniczne studia) przyznal sie do bycia gejem (nie ze comming out, mial roze w
  • Odpowiedz
@abgaha:

Czyli obrazali gejow mowic o nich pedaly ale nie mowili tego do gejow tylko takiej nazwy uzywali. Takie strasznie wymuszone to obrazanie.

Aaah, czyli jesli nie znam gejow, to moge wyzywac od pedalow, to nie bedzie jakies homofobiczne. Nie wiem co ty za walki na argumenty anegdotyczne chcesz prowadzic, jeden typ z klasy zalozyl fake tindera zeby tylko wyzywac tam gejow, a kolezanka biseksualistka byla szykanowana w szkolach, a
  • Odpowiedz