Wpis z mikrobloga

@kasztanowcowiaczek: prawdziwa wyliczanka taka jak @MichalLachim ktorej nie da sie odwrocic (tolerancja i niezgoda na nietolerancje to hasla stosowane przez lewice) pokazujaca hipokryzje lewicy. Co do wyliczanki opa - coz ja w moim zyciu i otoczeniu tego w takiej kolejnosci nie widzialem - nie bylo tam zadnego wyimaginowanego obrazania gejow - no ale calego kraju nie znam
@abgaha: a ja w szkole na kazdym szczeblu edukacji w klasie spotykalem sie z wyzwiskami "pedal" wobec osob homoseksualnych, mimo ze nikt z moich rowiesnikow nie znal personalnie takich osob. ogolnie orientacja byla uzywana aby ocenic kim jest czlowiek wg przynajmniej polowy klasy, zawsze. jeden nawet przy okazji wyborow prezydenckich powiedzial, ze biedron nie moze byc prezydentem, bo jak to tak zeby pedal rzadzil krajem ;P
@kasztanowcowiaczek: no i? Czyli Twoja klasa obrazala gejow nazywajac heteroseksualnych osobnikow pedalami nie kierujac zadnych zlych slow w kierunku osob o odmiennej orientacji i to dotyczy nietolerancji wobec osob o odmiennej orientacj? Serio? To zaraz moze dodasz ze skoro kiedys w szkolach dzieci wyzywaly sie od downow/korki to ze mamy nietolerancje wobec osob z zespolem downa?
@abgaha:

Czyli Twoja klasa obrazala gejow nazywajac heteroseksualnych osobnikow pedalami nie kierujac zadnych zlych slow w kierunku osob o odmiennej orientacji

Nie umiesz czytać? Ludzie z mojej klasy wyzywali homoseksualistów, których personalnie nie znali od pedałów. Napisałem, że używali tego słowa wobec osób homoseksualnych, skąd ty wziąłeś tu hetero nazywanych pedałami to ja nie wiem xdd
@kasztanowcowiaczek: wyzywali osoby ktorych nie znali? Faktycznie zle zrocumialem. Czyli obrazali gejow mowic o nich pedaly ale nie mowili tego do gejow tylko takiej nazwy uzywali. Takie strasznie wymuszone to obrazanie. Ogolnie ciagle wymyslanie rzeczywistosci. Na studiach 15 lat temu (gdy nasz kraj byl jeszcze bardziej konserwatywny - wtedy to na pewnie wieszano gejow) jeden student (techniczne studia) przyznal sie do bycia gejem (nie ze comming out, mial roze w walentynki
@abgaha:

Czyli obrazali gejow mowic o nich pedaly ale nie mowili tego do gejow tylko takiej nazwy uzywali. Takie strasznie wymuszone to obrazanie.

Aaah, czyli jesli nie znam gejow, to moge wyzywac od pedalow, to nie bedzie jakies homofobiczne. Nie wiem co ty za walki na argumenty anegdotyczne chcesz prowadzic, jeden typ z klasy zalozyl fake tindera zeby tylko wyzywac tam gejow, a kolezanka biseksualistka byla szykanowana w szkolach, a jej