Wpis z mikrobloga

@spere surowo karany powinien być każdy kto narusza nietykalność cielesną drugiego człowieka lub niszczy cudze mienie. Co ktoś robi w łóżku to nie moja sprawa. Gdzie ja piszę o pogardzie? Przyznałem ci tylko rację, że dewianci bez względu na to kim są powinni być surowo karani. Bez względu na to czy są znanymi reżyserami, muzykami, aktorami, celebrytki, księżmi czy aktywistami LGBT chcącymi uczyć "edukacji seksualnej" w szkołach. ¯_(ツ)_/¯
@MrSzwagier: pies to pies z zasady ktos kto musi i jest zdolny do bezmyslnego wykonywania rozkazow mądry być nie może, na tym polegaja testy psychologiczne do takich formacji jak policja czy wojsko, wylapac osobnikow z odpowiednim charakterem i mentalnością. Oczywiście są potrzebni, ale to zło konieczne i nie nalezy ich zbytnio szanowac
@Ciapatus szanować nie należy patusów niszczących cudze mienie, atakujących innych ludzi, obrażających funkcjonariuszy wykonujących swoje obowiązki. Jak komuś nie odpowiada przestrzeganie podstawowych zasad współżycia niech jedzie #!$%@?.
@Mr_Hand_of_Fate OP ma tenczowy awatar, jest to symbol ruchu gejowskiego. Gdyby miał flagę Niemiec napisałbym "czemu kłamiesz niemcu". Po drugie co innego dyskutować na tematy światopoglądowe a co innego bić ludzi o odmiennych poglądach. Gdyby prawicowiec pobił geja i nagrania puszczały by wszystkie media, uważasz że rzecznik praw obywatelskich, politycy, działacze lewicowi robili by taki szum żeby go wypuścić z aresztu? Według mnie agresja fizyczna musi być surowo karana i potępiana.
@BezDobry:

Po drugie co innego dyskutować na tematy światopoglądowe a co innego bić ludzi o odmiennych poglądach

Rozumiem, że uważasz, że kilka przestępstw popełnionych przez geja usprawiedliwia lżenie całej homoseksualnej mniejszości i czujesz się usprawiedliwiony.

Gdyby prawicowiec pobił geja i nagrania puszczały by wszystkie media, uważasz że rzecznik praw obywatelskich, politycy, działacze lewicowi robili by taki szum żeby go wypuścić z aresztu?

RPO i działacze lewicowi nie. Za to Ordo Iuris,
@Mr_Hand_of_Fate jeśli chodzi o "dewiantów i zboczeńców" to jeśli czyjeś życie, cała aktywność społeczna kręci się wokół seksu to coś z nim nie jest w porządku. Co mnie obchodzi co kto robi w łóżku (byle nie z dziećmi lub nie dopuszczał się gwałtów)?! W tych ruchach LGBT to duża część członków ma zwyczajnie zaburzenia seksualne a tą frustrację zaczęli wyładowywać na ulicy.
jeśli czyjeś życie, cała aktywność społeczna kręci się wokół seksu to coś z nim nie jest w porządku


@BezDobry: A czyje przepraszam życie konkretnie kręci się wokół seksu?

W tych ruchach LGBT to duża część członków ma zwyczajnie zaburzenia seksualne

Jak duża?

a tą frustrację zaczęli wyładowywać na ulicy.

Hmmm. Ciekawe, ja myślałem, że ta frustracja to nie jest rezultat zaburzeń seksualnych, tylko traktowania jako ludzi drugiej kategorii.

Co do agresji
@Mr_Hand_of_Fate a mi to się kojarzy z kolejną zagrywką neuropy. Gość pobił innego człowieka a lewactwo go broni przed aresztem. Namówili małolaty do zrobienia zadymy żeby było co pokazać w zachodnich mediach. Nosz #!$%@? litości...