Wpis z mikrobloga

W sumie to jest jakaś #!$%@? akcja, że w środku najbardziej cywilizowanego kontynentu na świecie jeżdżą sobie takie prawicowe furgonetki #!$%@? i bezkarnie kłamią, szczują i budują nienawiść wobec określonej grupy ludzi.

Powtórzę raz jeszcze - KŁAMIĄ. Wyobraź sobie że po twojej wsi jeździ codziennie samochód i #!$%@? z megafonu -

TO Z DUŻYM PRAWDOPODOBIEŃSTWEM PEDOFIL


xDD a niewolnicy-"obywatele" klaszczą dupami jak się zatrzyma typa, który po roku takiej jazdy miał dość i zaczął jakieś działania podejmować.

#neuropa #konfederacja #bekazprawakow ##!$%@? #wtf
  • 86
@Nieprzyjazny_Ziemniak: Poruszasz trudny temat, bo niektórzy (np. ja) uważają, że w cywilizowanym kraju wszystko, co nie jest zakazane, powinno być dozwolone, a wolność słowa powinna być bezwarunkowa. Niestety daje to ludziom wolność do głoszenia takich bzdur.

Swoją drogą ciekawe jaka by była reakcja, gdyby zacząć jeździć za tym busem drugim busem, z nagranym tekstem "wyborcy PiS, to z dużym prawdopodobieństwem durne bezmyślne nieuki." ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Fighter_forGlory: Oni mówili/pisali o tym, czego 'lobby lgbt' chcę uczyć dzieci w szkołach, a nie 'szejmowali' konkretną osobę. Połączyli to z napisami STOP PEDOFILI i przekreśloną flagą LGBT. To nie jest to samo, co 'szkalowanie' jednej, określonej osoby, no ale jak tak bardzo chcesz, to sobie jeździj po Krakowie i szkaluj mój wypokowy nick, who cares ;)
@Nieprzyjazny_Ziemniak: Smieszne. Pomoge ci bo przez przypadek zapomniales o drugiej stronie, ktora publicznie nie kryjac sie nazywa ksiezy pedofilami w sutannach. Roznica jest taka, ze tam nie robia tego randomy, tylko politycy, celebryci i inni z pierwszej lini osob publicznie znanych. Im tez moge publicznie zalozyc plaskacza w ryj i przewrocic na ziemie?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pan-bartolomeu-dias: Niestety bylo sporo badań, ktore pokazują, że odsetek przemocy seksualnej wobec dzieci jest większy wśród homo niż hetero. Jesli popatrzysz choćby na osoby zamknięte w Gostyninie, to zdecydowana większość pedofili to homoseksualiści. Większość pedofilii w sutannach, a jest ich wielu, również wykazywało/wykazuje cechy homoseksualne.
Wiem, że to nie na rękę lewicy, ale tak jest. Kontrbadania lewicy bazują na metodologii gender, czyli nie mających nic wspólnego z nauką.
bezkarnie kłamią, szczują i budują nienawiść wobec określonej grupy ludzi.


@Nieprzyjazny_Ziemniak: i na tym właśnie polega dyskryminacja, w której skrajna prawica uczestniczy, a ta umiarkowana przymyka na to oko, ale idę o zakład, że byliby pierwszymi którzy podnieśliby krzyk, gdyby zrobić podobną akcję i tego typu furgonetki jeździłyby i krzyczały z megafonów "stop pedofili", ale w kontekście Kościoła, jego przyzwalaniem na pedofilie, przenoszeniem na inne parafie itp. Teraz np. ta organizacja
@GaiusBaltar czyli jeśli bym powiedział, że @GaiusBaltar to #!$%@? i złamas, a w ogóle i złodziej, to by się łapało w ramach wolności słowa czy nie? A gdybym takie hasła umieścił na plandece dostawczaka i jeździł nim całe dnie po mieście to też byś powiedział, że mam do tego prawo, bo to moja wolność słowa i #!$%@? innym do tego?
@DziobakApokalipsy_: Wolność słowa wiąże się z brakiem odpowiedzialności karnej za wyrażane słowa jako takie. Nie zwalnia z odpowiedzialności cywilnej, ani z konsekwencji czynu popełnionego za pomocą słów (tj, jeśli kogoś słowami namówisz do samobójstwa czy zabójstwa, to odpowiesz za sprowokowanie tych czynów, a nie za same słowa).

Gdybyś mnie personalnie pod nazwiskiem obrażał, jak najbardziej bym Cię sądził w sądzie cywilnym, i bym na 99% wygrał sprawę, zmuszając Cię do wypłaty
@Nieprzyjazny_Ziemniak: to nie jest #!$%@? akcja, tylko wolność słowa, a twój przykład jest kompletnie z czapy, bo nikt tu nikogo personalnie nie obraża (za twój przykład możesz się domagać np. reakcji policji).
I tak, klaszczę jak policja reaguje na samosądy, niezależnie od tego jakie głupoty ktoś głosi.