Wpis z mikrobloga

@Partyzant91:

Jakie mieli ku temu powody?

Nie mam pojęcia, dokładnie tak samo jak Ty.
Jeśli ktoś opublikuje uzasadnienie postanowienia, wtedy będzie można je ocenić. Choć też w tym byłbym raczej ostrożny, nie znając akt postępowania przygotowawczego.
I nie apelację, tylko zażalenie. Apelacja przysługuje od wyroków i postanowień kończących merytorycznie sprawę w postępowaniu cywilnym nieprocesowym.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Mr_Hand_of_Fate

Dobrze wiesz, że ten cyrk ma wymiar polityczny i dam se rękę uciąc, że kierownictwo pisu o tym nie wiedziało tylko jest to osobista decyzja Ziobry, który ostatnią próbuje grać świętszego od papieża. Chyba, że ty z tych co wierzy w trójpodział władzy u nas i niezależność prokuratury?
@Partyzant91:

Dobrze wiesz, że ten cyrk ma wymiar polityczny

Nie, nie wiem. Rzadko kieruję się "zdrowym chłopskim rozumem" i zasadą "a ja tam swoje wiem".

tylko jest to osobista decyzja Ziobry

Ziobro mógł faktycznie wydać polecenie złożenia zażalenia, ale to nie oznacza, że sąd II instancji by to łyknął. A moje doświadczenie zawodowe jednak podpowiada, że bardzo rzadko postanowienie postanowienie w przedmiocie aresztu tymczasowego ulega zmianie, chyba że naprawdę istnieją ku
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mr_Hand_of_Fate: Chcę tylko powiedzieć że masz rację i podchodzisz do tematu w sposób jaki każdy rozsądny człowiek powinien podejść. Ale to tylko portal z śmiesznymi obrazkami więc nawet jak podasz logiczne argumenty to stwierdzą że "aresztowali niewinnego człowieka, Ziobro #!$%@? #!$%@?" albo "Dobrze że go zamknęli ale dlaczego tak krótko" stawiając na równi tymczasowe aresztowanie z wyrokiem pozbawienia wolności.