Wpis z mikrobloga

Wiele jestem w stanie znieść, ale to, co dzisiaj się wydarzyło ze strony Pawełka, KNT, tego kretyna Bodychrista i Srawka, napawa mnie obrzydzeniem wyjątkowym. Mam nadzieję, że kiedyś będą w identycznej sytuacji, jak ś.p. Łoś i jego rodzina są teraz. Że ktoś będzie sobie robił igrzyska z ich pogrzebu i sitcom z żałoby ich bliskich. Tylko do tego się nadają, bo za życia są zbyt #!$%@?, żeby nawet się z nich śmiać. Do Kozaka miałem szacunek za czasy RRX, ale teraz to chyba zupełnie inny człowiek.
#kononowicz
  • 14
@emel1: poczytaj tag niżej. Pawełek z Warszawy, Krzysztof Kozak (dawny wydawca hiphopowy, obecnie mocno w Szkolną wkręcony), Bodychrist (nagrywa z Bonusem BGC) wybrali się na pogrzeb Łosia (przy okazji zajechali do Konona), pomimo apeli rodziny, by nikt nie przyjeżdżał. Ich poczynania z wyraźnym podnieceniem relacjonował na swoim kanale eunuchoidalny Centaur z Bielska, zawiedziony, że jednak dziś żadnego pogrzebu nie ma. Linków do filmików nie podam, bo nie chcę tego drugi raz
@emel1: Pogrzeb jest jutro o 15 w szczuczynie rodo to już łoś jest i rodo go nie obejmuje więc łatwo sprawdzić. Hieny cmentarne nieboszczyka na wyłączność chcą mieć. Tfu im na ryje.