Wpis z mikrobloga

Teraz to przegiąłeś Rafałek. NIGDY cie nie pomówiłem, oczerniłem, gnębiłem czy też nigdy nie wstawiłem ŻADNEJ twojej rozmowy, a tym bardziej nie zastraszyłem. W momencie wysłania tego posta mój adwokat jest poinformowany o sprawie, a ty w przyszłym tygodniu spodziewaj się pisma. Naraziłeś mnie na spory uszczerbek finansowy przez fałszywe pomówienia. Dlatego do tego długu 3k dołożę ci jeszcze jakieś 10 tysięcy do wpłaty na WOŚP, bo ja twoich brudnych pieniędzy nie chcę dotykać.
A co do psychiatryka - tak jak ci pisałem, jeśli znowu pójdziesz zimować do zakładu na koszt podatnika, to dopilnuję by przedłużyli ci wyjazd z paru tygodni do paru lat. Jesteś niebezpieczny dla siebie i otoczenia, wszyscy to wiedzą. A tacy ludzie nie mogą swobodnie chodzić po świecie.
A jeszcze co do mojej matki, bo poruszyłeś tą kwestię - moja mama mnie kocha, mam z nią świetny kontakt. A twoja? Twoja pewnie cie nienawidzi i płacze, że w ogóle kogoś takiego urodziła. Agnes mówiła, że polewała ci łeb wrzątkiem xD masz zakaz zbliżania się do niej po aferze z młodszym bratem, więc xD
#rafatus #patostreamy
marv0oo - Teraz to przegiąłeś Rafałek. NIGDY cie nie pomówiłem, oczerniłem, gnębiłem ...

źródło: comment_1596807233yTkzXzw3788NyHYhVRz6An.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach