Wpis z mikrobloga

Teraz to przegiąłeś Rafałek. NIGDY cie nie pomówiłem, oczerniłem, gnębiłem czy też nigdy nie wstawiłem ŻADNEJ twojej rozmowy, a tym bardziej nie zastraszyłem. W momencie wysłania tego posta mój adwokat jest poinformowany o sprawie, a ty w przyszłym tygodniu spodziewaj się pisma. Naraziłeś mnie na spory uszczerbek finansowy przez fałszywe pomówienia. Dlatego do tego długu 3k dołożę ci jeszcze jakieś 10 tysięcy do wpłaty na WOŚP, bo ja twoich brudnych pieniędzy nie chcę dotykać.
A co do psychiatryka - tak jak ci pisałem, jeśli znowu pójdziesz zimować do zakładu na koszt podatnika, to dopilnuję by przedłużyli ci wyjazd z paru tygodni do paru lat. Jesteś niebezpieczny dla siebie i otoczenia, wszyscy to wiedzą. A tacy ludzie nie mogą swobodnie chodzić po świecie.
A jeszcze co do mojej matki, bo poruszyłeś tą kwestię - moja mama mnie kocha, mam z nią świetny kontakt. A twoja? Twoja pewnie cie nienawidzi i płacze, że w ogóle kogoś takiego urodziła. Agnes mówiła, że polewała ci łeb wrzątkiem xD masz zakaz zbliżania się do niej po aferze z młodszym bratem, więc xD
#rafatus #patostreamy
Pobierz
źródło: comment_1596807233yTkzXzw3788NyHYhVRz6An.jpg
  • 22
@marv0oo: Ahaaa, czyli po to chodzi na te audycje i wywiady, żeby banować "hejterów" na portalu ze śmiesznymi obrazkami xD

To ma sens. Nigdzie nie pójdzie zgłosić, bo musiałby przedstawić całą historię, wiec leci na różne audycje i wywiady, żeby tam się pożalić, jak to źli ludzie z internetu oczerniają jego wspaniała i nieskazitelną osobę. Bo wiecie, on jest -"internaszional" znany i uwielbiany na całym świecie.

Do kogo on ma pretensje?
@MarlenkaIQ30: Zfabrykowana rozmowa. Nigdy tak nie napisałem i nie robiłem z szpitali psychiatrycznych "noclegów' byłem tam w razie potrzeby i nie zawsze z własnej woli. @marv0oo: Czekam z wielkim podnieceniem, aż zobaczymy się na wokandzie. Sądzę, że moja sprawa będzie pierwszą. Nigdy nie robiłem sobie wakacji na koszt podatnika! Ten psychofan w/w sobie fabrykuje te rozmowy, już była psychofanka nessia która w podobny sposób szukała atencji. Agnes to cwana prostytutka
@Rafatus69: z twarzą kuracyji? xD typie, ty ODDAWAŁEŚ KAŁ W SPODNIE, byłeś walony w odwłok straponem. NIE MA i nigdy nie będzie gorszej osoby od ciebie. Masz witki jak uciekinier z obozu, taki Kuracyja by cie połamał.
Twoja ostatnia styczność z kobietą to strapon, więc się nie ośmieszaj.
Spoko, twoja sprawa będzie pierwsza, wysoki sąd powie że jesteś obrzydliwy i orzeknie zwycięstwo na moją stronę, bo to co pisałem na wykopie
@MarlenkaIQ30: Człowieku, ty myślisz, ze mnie rusza twój poziom mitomanii? Ja mogę sobie otworzyć okno czatu z samym Trumpem i napisać sobie konwersacje w paincie... @marv0oo żakaz zbliżania się do mamy po aferze z młodszym bratem... Ty serio masz coś z głową. Nigdy takiego zakazu i nie mam. Moją mamę regularnie odwiedzam. Nie wiem kto ci nagadał takich głupot. Pewnie jakiś mitoman pokroju kracego czy innego riciego hehe idź do pracy
Nie wiem kto ci nagadał takich głupot. Pewnie jakiś mitoman


@Rafatus69: tak, masz rację. Bo wiesz kto mi to powiedział? Rafał Rafatus Kowalczyk. Typie, 2 lata temu sam gadałeś, że masz zakaz zbliżania się i jeśli go złamiesz, odbiorą twojej matce dzieci.
Co do roboty - powiedziałbym, żebyś sam poszedł, ale ciebie nikt nie chce przyjąć. Nawet z ubera cie wywalili xD