Wpis z mikrobloga

Mirosławy,

sprzedaje taki oto wóz. Już od miesiąca. Auto w cenie bardzo średniej jak na ten model/rocznik/silnik. Krajowy, 8 lat w naszej rodzinie, bezwypadkowy, z historią.

I #!$%@? nikt go nie chce, praktycznie nikt nie dzwoni, czy potraficie powiedzieć dlaczego? Serio - uczciwie możecie pocisnąć jeśli coś zrobiłem w tym ogłoszeniu nie tak, napisałem bzdury, zrobiłem kaszaniaste zdjęcia - będę wdzięczny.

https://www.otomoto.pl/oferta/volkswagen-golf-vw-golf-5-1-9-tdi-2007-salon-pl-bezwypadkowy-prywatnie-8-lat-w-domu-ID6De0H8.html?isPreview=1

#motoryzacja #sprzedam #pokazauto
  • 27
@mkuu fajny zwyczajny samochód. Nie mieszkam w Polsce ale tak przeliczając to cena nie jest zła. Zrób ładniejsze zdjęcia i sprzedasz. Nie słuchaj tych debili nade mną, że design nie taki. Przecież ktoś kto szuka golfa chce auta do jazdy z punktu A do B, a nie show modelu żeby laski sikały na sam widok. Ech.. Powodzenia
Dzięki za porady! Zrobię lepsze zdjęcia w przyszłym tygodniu! Co do ceny - za mniej niż 10k go nie sprzedam, a musi być coś do negocjacji.
@elemenTH: ja gdybym szukał diesla i byłbym z poznania to nei wiem czy bym brał ale chyba za 10 bym brał xd
ale zdjęcia fatalne, tam nie widać czy to odbłyski swiatłą czy rudą tak doły drzwi przeżarte.
przy takim natłoku ogłoszeń aż by się nie chciało dzwonić
@mkuu zdjęcia to jedno, drugie slabe felgi. Po trzecie teraz samochody w tym budzecie to się sprzedaje na grupach na Facebooku. Prosisz o dodanie do grupy Golf V Polska i tam wrzucasz z opisem i cena jaka Cie interesuje. Oczywiście przygotuj się na fale hejtu gorsza niż na wykopie, ale na 100 dzbanów odezwie się 1 sensowny.