Wpis z mikrobloga

Mirosławy,

sprzedaje taki oto wóz. Już od miesiąca. Auto w cenie bardzo średniej jak na ten model/rocznik/silnik. Krajowy, 8 lat w naszej rodzinie, bezwypadkowy, z historią.

I #!$%@? nikt go nie chce, praktycznie nikt nie dzwoni, czy potraficie powiedzieć dlaczego? Serio - uczciwie możecie pocisnąć jeśli coś zrobiłem w tym ogłoszeniu nie tak, napisałem bzdury, zrobiłem kaszaniaste zdjęcia - będę wdzięczny.

https://www.otomoto.pl/oferta/volkswagen-golf-vw-golf-5-1-9-tdi-2007-salon-pl-bezwypadkowy-prywatnie-8-lat-w-domu-ID6De0H8.html?isPreview=1

#motoryzacja #sprzedam #pokazauto
  • 27
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mkuu: nawet do 198 się nie da? xD no niestety, mam wrażenie że sprzedają się samochody tylko w najniższej cenie. Chyba że ktoś wie co kupuje i chce wylistowane ostatnie naprawy - bo to zazwyczaj pozwala określić ile zaoszczędzi na wizycie u mechanika.
@mkuu: za mniejszą cenę kupiłem mazdę 3 1.4 benzyna 160k km, rok 2005 (miało to miejsce 3 lata temu). Wiadomo, że Twój model ma więcej kunia ale wizualnie przegrywa. Chodzi mi o to, że są "ładniejsze" samochody w tej cenie.
@mkuu: Mój Focus mk2 w stanie idelnym i zaledwie 190k przebiegu stał ROK na sprzedaży!
W ciągu roku w tamtym czasie obniżyłem go z 18k do 15k.

Przyjechał klient powiedział mi, że widzi go od roku na sprzedaży i da mi 13.5k. Ew poczeka aż sam zmniejszę cenę do tylu...

No i sprzedałem.
@mkuu: na większośc kupujących za duży przebieg w relacji do ceny, mimo, że jest wg mnie bardzo mały jak na tak stare auto w dieslu.

a także tylne drzwi na używane w kolorze po drobnej parkingówce.

weź usuń tą informację, większość tych idiotów rezygnuje po przeczytaniu jakichkolwiek wymian, a drzwi - to już powstaje im w tępym mózgu cały scenariusz wypadku z dachowaniem i cholera wie czym, cokolwiek byś nie pisał
@mkuu: z 1.6 MPI poszedłby szybko do kogoś kto lubi takie auta ale przy tym przebiegu to pewnie już brałby olej.

Z tym silnikiem to dobry w trasę ale wtedy ktoś szuka passata, ewentualnie bardziej przestronnej octavii.

Sam, mając mało kasy nie kupiłbym takiego golfa bo ewentualne naprawy benzyn są zwykle tańsze i prostsze.
@mkuu:
przebieg - z jednej strony sporo, z drugiej mało zrobił u was (53k przez 8 lat w dieslu). Wiem że tego nie zmienisz, ale to zmniejsza zainteresowanie.
Posucha na rynku.
#!$%@? zdjęcia. Doraźnie dałbym nr 9 na początek, ale zrób lepsze, poczytaj jak albo poproś znajomego.
@mkuu: załóż mu do fotki jakieś alusy do których spuszczają się sebastiany na koniec dopisz że felgi za dopłatą albo że nie wchodzą w ofertę.. i kierownicę obszyj albo nie wrzucaj tej fotki ze schetaną
tak robi wielu i jakoś im chyba schodzą te samochody