Wpis z mikrobloga

Ale sie zirytowałem ( ͡° ʖ̯ ͡°) Zrobiłem 0/6 Jaxem na topie na fulltank malphite. Typ z 700 armora był dla mnie nieśmiertelny w 20 minucie ( ͡° ʖ̯ ͡°) 2 ganki wysnowballowały mu tak linie, że nic nie mogłem zrobić. I w dodatku team mnie wyzywał i zachęcał do reportowania, za to, że przegrałem linie (wynik gry 10:30) ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#leagueoflegends
  • 15
@SarahC: właśnie problem był taki, że chłop ani raz do mnie pod tower nie wszedł. Rzucał kołpak i #!$%@?ł xd a mana mu się nie kończyła bo butelka + frozen heart na 1 item.
@Fxln: no miałem nadzieję, że teamek coś ugra i na Tf się odbije, ale nigdy nie doszło do walki 5vs5 xd
@SilentSan: Na topie to ogólnie wygląda tak że pickujesz postać, która dobrze się #!$%@? 1v1 typu Darius albo Jax i wydaje ci się że będziesz tarmosił przeciwnika. A tu okazuje się że on postanowił picknąć jakiegoś golema i szanse się wyrównują. I zwykle wtedy na 3 LvL'u następuje ostateczna #!$%@? 1v1 albo ktoś dostaje ganka i ta osoba już wygrała linię, a przez to całą grę. Ja zawsze jak się wyjebię
@Kutalongest takich w rozgrywkach najbardziej nie lubię. Miałem kilka sytuacji gdzie serio od początku wydawałoby się, że mecz nie do wygrania.
Po czym sytuacja się odwracała.

Natomiast jak wychodzisz z meczu to zabierasz tę szansę.