Wpis z mikrobloga

@cieplatatralover: ja bardzo lubie Jamesona, jest bardzo plaski w smaku, przyjemny - zadne smaki zapachy sie nie przebijaja ktore moga odstrszac albo sie nie spodobac - jak np mi bardzo przeszkadza kukurydza w Jacku.

@zolwixx proponuje Tullamore - to mocna konkurencja jamesona - cos jak pepsi i coca cola ( ͡° ͜ʖ ͡°) i w tym wypadku tullamore to pepsi

Wild Turkey tez jest spoko, Chievas
  • Odpowiedz
@cieplatatralover: W tej cenie masz też dostaniesz jakieś "bastard malty", tj właściwie single malt, ale trochę gorszy, więc nie wydawany pod oficjalną nazwą destylarni :P. Ciekawa opcja całkiem, imo ciekawsza, niż blendy. W biedronce powinieneś dostać Grangestone za ~70 zł. W tej cenie dostaniesz jeszcze całkiem fajny bourbon Four Roses.
  • Odpowiedz
@cieplatatralover: Dla mnie ze średniaków teraz najlepszy jest Jameson - dobra cena za ok jakość.
Bushmills też może być, ale troche słabszy.
Chivas 12yo jest całkiem całkiem.
Jim Beam mi kompletnie nie podchodzi i smakuje jak gówno.
  • Odpowiedz
@cieplatatralover ja osobiście mogę ci polecić Jamesona, Jim Beam double oak, ballantines 12y. Sa to jedne z moich ulubionych do 100pln. Koneserem nie jestem ale całkiem dobrze się je pije bez lodu więc chyba nie są złe ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz