Wpis z mikrobloga

@coby182: @Gymski: Patrząc na tą całą aferę z walkowerem już z perspektywy tych kilku lat, postawa Legii to była kompletna żenada i wizerunkowa kompromitacja xD Legia popełniła bezdyskusyjny błąd i dostała karę zgodną z regulaminem rozgrywek, a potem Leśnodorski zaczął kręcić aferę na pół świata, gdzie winni byli wszyscy - Szkoci, UEFA, tylko nie Legia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To był w sumie tylko błąd w papierach, fizycznie Bereszyński pauzował 2 mecze. Mogli to ograniczyć do kary finansowej, bo ze sportowego punktu widzenia, który jest podono taki ważny dla uefy, to legia zasłużyła na kolejną rundę.
@dziubeQ: Tak, to był walkower na dwumecz. Wynik pierwszego meczu w Warszawie był już bez znaczenia.

@beczka91: Nie mogli tego ograniczyć do kary finansowej, bo w tym przypadku przepisy są bardzo wyraźne - gra zawodnik zawieszony za czerwoną kartkę = match forfeit (walkower).
@Gymski: nie wiem, mysle ze ja w tym wypadku chcialbym zachowac sie honorowo, nawet tracac przy tym tak wiele... Pewnie inne byloby moje postrzeganie sytuacji, gdyby mecze byly na styku.
@Gymski: A mogl byc, razi mnie rowniez to, ze schowali sie jak mysz pod miotla i nie odbierali telefonow z Polski. Wydaje mi sie, ze w zyciu jest kilka wazniejszych zasad od tych spisanych w regulaminie UEFA, ale to tylko moj punkt widzenia.
@Gymski: Nie wciskaj mi slow, ktorych nie napisalem. Nie obchodzi mnie to, co myslisz o tej sprawie i jaki jest regulamin. Ja bym cos zmienil w tej kwestii, ale nie ma sensu sie klocic bo i tak jestes stronniczy. A swojego zdania nie zmienilbym nawet gdyby to byla Arka, Lech czy Szombierki Bytom.