Wpis z mikrobloga

@Lapidarny: Spoko opinia, jeśli nic w niej nie zataiłeś, to nawet Janusz musi mieć świadomość że jakby poszedł do sądu to tylko wybuli kasę na koszty. A możesz go jeszcze postraszyć że chętnie kupisz jeszcze inne jego przedmioty (na przykład takie za 20-30 zł) i chętnie się im przyjrzysz, czy wszystko z nimi okej, żeby ewentualnie tym razem wystawić wyższą ocenę. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡
Dodaje filmik z rozpakowania


@Lapidarny: Ej no ale to jest nagranie z odpakowywania zawartości paczki, a nie samej paczki. Jak na dowód to trochę słaby materiał, bo mogłeś walizkę uszkodzić sam.
No chyba, ze wysłali Ci tę walizkę tak o luzem z naklejoną na folii etykietą, ale wtedy faktycznie powinieneś się jej przyjrzeć przy odbiorze z paczkomatu. Piszę to z perspektywy kogoś, kto nagrywa każdy unboxing. Nagranie + bezpłatny zwrot smartem
@Tarec: zapakowane bylo tak że nic się temu nie mogło stać w transporcie, sama folia stretch i bąbelki w które była owinięta paczka nie były uszkodzone

Ale faktycznie na filmiku rozpakowuje już wyjęte z tego
Inna kwestia że nie nagrywałem tego jako dowód czy cokolwiek tylko postanowiłem nagrać filmik koledze testując nowego gimbala i był to totalny przypadek
@Lapidarny: patologia allegro, ktora uniemozliwia ci walke z gosciami ktorzy celowo wystawiaja negatywna ocene bo "przesylka byla za droga" moze do takich skrajnych sutacji sprzedajacych zmuszac, natomiast jezeli ocena negatywna jest uczciwie napisana to gosc powinien dostac ostrzezenie od Allegro za takie praktyki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@allegro_pl Czy wy nie widziecie nic złego w zastraszeniu waszych klientów sądami xD?

Sądziłem że tacy sprzedawcy są ustawiani do pionu od razu.

@Lapidarny: Najgorsze że sporo osób generalnie usunie tą opinię bo wyjdą z założenia że szkoda sobie robić problemów za głupiego negatywa.
zgłoś do allegro, że cię straszy sądem. Z resztą straszenie sądem samo w sobie jest naruszeniem prawa.


@ZaQ_1: zgłosiłem - sprzedawca ma prawo zgłosić do sądu co chce

@Kakaladze: dokładnie tak jest, dlatego ten produkt nie ma złych opinii :)