Wpis z mikrobloga

@mmichal: ? Mówie o sobie :). Na gravelu bede sie toczyć na wycieczkach, na szosie raczej wolę szybciej jeździć. Więc te 5 czy 6h mi wystarczy,a i tak pewnie da radę 10 :).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@uysy: widzisz jakieś efekty pozytywne? Jak wygląda zapis tych wszystkich pomiarów, które zostały odbyte podczas fittingu? Nie ukrywam myślę by sobie takie coś za sponsorować, z myślą o późniejszych "upgrejdach" czy też zmianie roweru i ciekawi mnie czy na podstawie tego będę wiedział jaki mostek, siodełko, kierownicę wybrać.
@kuraku: @Desmosedici: @AbaddonLincoln:
Ja robiłem w Im-Motion bo tam robi to własnie Fizjoterapeuta (który pracował z szosową reprezentacją kobiet), na tym mi bardzo zależało. Macanko, wyciąganko etc - przy okazji zaleca odpowiednie ćwiczenia do poprawny napięcia mięśni, rozciągnięcia etc. Dlatego wybrałem prace z człowiekiem, a nie raport z komputera (kamery).
Ciekawostka jest taka, że mój Genesis Croix De Fer w rozmiarze 52 (czyli na mnie), oryginalnie ma mostek 12cm,
uysy - @kuraku: @Desmosedici: @AbaddonLincoln: 
Ja robiłem w Im-Motion bo tam robi t...

źródło: comment_1596701560xN8IgC3Y3xIG0iPAaluDPx.jpg

Pobierz
Przy okazji wyszło, że źle robię że rozciągam się przed rowerem :P. Rozgrzewka powinna być po prostu 5-10minut lekkiego kręcenia na rowerze. Rozciąganie tylko na końcu, rolowanie jak coś boli (ja robiłem codziennie), a nie za każdym radem po jeździe.