Wpis z mikrobloga

@Naturmensch: > właściciel nie musi np miesiąc czekać na jego spłatę przez państwo

@Naturmensch: Dokładnie. To jest kluczowe pytanie. Niech ludzie którzy korzystają z niektórych dóbr patrzą na osobę końcową, w tym przypadku właściciela pensjonatu, który na pewno zapierrdala od rana do nocy żeby biznes szedł jak trzeba i ludzie byli zadowoleni, a nie leży na Bali na hamaku i pieniądze mu lecą z góry.
  • Odpowiedz
Janusze wynajmujacy noclegi nad morzem to zwykła mafia. Mam tam znajomą która też oferuje noclegi i mówiła mi że ona chciała obniżyć ceny ale przyszli zbulwersowani i straszyli że jej spalą dom
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@litosc_to_zbrodnia: @PanPrezes_PL: @banana_braindope: rozliczenia z ZUS to porażka.

Jak gościu nazbiera kilkanaście - kilkadziesiąt tysięcy złotych do oddania przez ZUS to się zaczną kontrole, wynalezione zaległości, nieodpłaty, sprawdzanie czy usługa faktycznie była, a jak była to cynk do skarbówki czy dobrze rozliczona, ooooo proszę pana VAT źle policzony! Parking w pana hotelu jest darmowy dla gości, czyli wliczony w cenę pokoju, a przecież VAT za parkowanie
  • Odpowiedz
@banana_braindope: to jest j----y Socjalizm. Jestem absolutnie za tym aby tak j---ć tych wszystkich którzy dostają forsę za friko. Tak !!!!! JEŚLI DOSTAJESZ KASĘ ZA FRIKO TO SIĘ NIE DZIW ŻE KTOŚ TĘ KASĘ ZA FRIKO OD CIEBIE ZGARNIE! GET REAL!
  • Odpowiedz
@CichooByc: haha, facet prowadzi hotel nad morzem (zgłosił się do udziału w programie 500+wakacje) i cały sezon rozlicza się z wynajmu max 1/2 miejsc.

Myślisz, że skarbówka by go nie dojechała?

Ten post o droższych noclegach to zarzutka, bo kto byłby takim idiotą żeby podkładać się US. Wyżej ktoś pisał, że obdzwonił 20 hoteli i nigdzie nie było takiej sytuacji.
Same noclegi pewnie podrożały, bo tak działa darmowy pieniądz.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Kiedyś poprosiłem pewną firmę o wycenę paneli fotowoltaicznych, dostałem ofertę na 17.000 Kiedy wspomniałem, że będę chciał uzyskać na nie dofinansowanie od miasta to zdrożały nagle do 25.000 Polska to chlew, powinni ją spalić napalmem (ʘʘ)
  • Odpowiedz
Zeby takie miejsce moglo przystapic do tego programu powinno spelnic jakies wymagania/standardy. Jak szefowa bedzie musiala polatac przy calej rodzinie jak w hotelu to se stówke dolicza zeby jej sie kontrola nie zwalila. Jak sobie pomysle w jakich miejscach spedzalem czasami tygodniowe pobyty...
  • Odpowiedz
Nie wierzę, że wpisy typu "ma rację, to nieuczciwe" oraz "to powinno być zabronione" zbierają tu tyle plusów... "Poziom" ekonomiczny wykopków kolejny raz wpędza w depresję...
  • Odpowiedz