Wpis z mikrobloga

#cpn #czujedobrzeczlowiek
Też tak macie, że uwielbiacie przebywać w nocy na stacji paliw, zwłaszcza będąc w dłuższej trasie poruszając się np. po autostradzie?
Do tego dodajcie sobie ciepłą noc, zapach lata, w lewej dłoni kawka, w prawej hot-dog, ludzie z różnych zakątków Polski i wy nabierający energii przed wyruszeniem w dalszą drogę.
Jak o tym myślę, to czuję błogość ()
Pobierz
źródło: comment_15966768186VLEpZZd6bbnawhe0y3Gzm.jpg
  • 66
@magicznyfred: Przy tankowaniu nie ma żadnych intensywnych oparów. Pistolet ma taka rurkę która są odciągane opary z powrotem do zbiornika pod stacja. Zakaz palenia to oczywiste względy bezpieczeństwa. Jeszcze jakiś czas temu a może i jest tak dalej ze jest zakaz używania telefonów komórkowych przy tankowaniu.
@zloty_wkret: Mam tak samo, przypominają mi się letnie wyjazdy, noce spędzone na przeróżnych noclegach na stacjach, jakiś inny ten zapach... Zapach drogi, wolności...

Kojarzy mi się "pasta" o stacji benzynowej, ktoś pewnie już wkleił w komentarzach:

"Uwielbiam stacje benzynowe nocą. Pełne gwaru i pośpiechu w ciągu dnia, po 23:00 w dni powszednie stają się ostoją spokoju i harmonii, w której na kilka minut cukrzycowe tętno Warszawy zwalnia i wybija klasyczne 120