Wpis z mikrobloga

@Olsea: bawełniane lub bambusowne, co ma do tego firma? świeci dupą na wybiegach że ma być firma widoczna? bokserki nosi się pod spodniami, a nie na, zeby szpanować jakimś logiem
  • Odpowiedz
@Kramarz: wiesz, że wszystko co było zrobione zostało wyprodukowane przez FIRMĘ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To, że używam np. naturelli albo always nie znaczy że jestem snobem i używam firmowych podpasek. Po prostu te firmy always są lepsze, a te Bella - nie.

Mam nadzieję, że wyjaśniłam o co mi chodzi? ( ͡° ͜ʖ ͡°) o jakość jaką może zagwarantować producent. Nie o
  • Odpowiedz
@Olsea: No to powiem Ci że w takich CK czy innych hugo majtach jest ta sama jakość co w majtkach "no name" czesto gesto schodzą one z tej samej taśmy, a płacisz za nazwe firmy a nie za jakość, a wszystko i tak jest szyte w tej samej hali w bangladeszu czy wietnamie, wiec czy wezmiesz jakieś UOMO czy inna dziwna nazwa, zapłacisz 6000% mniej niż za takie CK
  • Odpowiedz
@Cumpelnastodwa: Bo mam jajniki.
@Kramarz: wiem, szukam dobrej firmy, stąd patrzyłam na saxxy bo były polecane jako bielizna męska (jednorazowy wpis) na stronie z opiniami dot. Bielizny damskiej (brafitting). I byłam ciekawa czy ktoś miał.
  • Odpowiedz