Wpis z mikrobloga

Czy też podczas cięższego treningu macie tak, że pot dosłownie napływa do oczu i kapie z twarzy na podłogę? Czy może to jednak jakiś objaw nadmiernej potliwości? Od jakiegoś czasu na trening muszę brać rolkę ręcznika papierowego do wycierania mordy, którego schodzi dość sporo a szczególnie podczas dnia ciągów i siadów xd
#mikrokoksy
  • 23
  • Odpowiedz
@smok_bozy: Ja #!$%@?, że ja mam teraz czas na siedzenie na tym wykopie, internet to zło i kopalnia idiotow, teraz się bije z myślami po co ja ci odpisuje wgl.. Tak tylko ty tak masz, sportowcu miesiąca, dostaniesz przelewem ode mnie medal z czekolady, proszę podać adres tylko
  • Odpowiedz
@szyryfyry1: Wow, aż przez chwilę myślałem, że pomyliły Ci się wątki i odpisujesz nie temu co trzeba. Ja tylko zadałem proste pytanie, bo miałem pewną wątpliwość- tyle. Jak zapomniałeś wziąć dziś leków to zrób to lepiej teraz bo będzie tylko gorzej z Tobą xd
  • Odpowiedz
@smok_bozy: Czy Ty chłopie masz 13 lat czy tylko udajesz? Czytam ten tag chyba z 8 lat i takiego wysypu idiotycznych pytań nie widziałem nigdy lub nie miałem na to czasu wcześniej. Co tu dodać wgl, nie udzielalem się wcale bo nie widziałem w tym sensu i widzę że dobrze robiłem bo oprócz kilku osób to tu nie ma z kim i o czym gadać, #!$%@? mnie obchodzi Twoja potliwość czy
  • Odpowiedz
@szyryfyry1: Jak Ciebie to #!$%@? obchodzi to po co to czytasz i odpisujesz? Po to jest ten tag żeby dodawać tego typu wpisy gdzie między innymi pytasz się o coś, wobec czego masz jakieś wątpliwości i jak widzisz otrzymałem kilka normalnych odpowiedzi od normalnych osób i dowiedziałem się tego, czego chciałem się dowiedzieć, więc Twoje spinanie dupska tutaj jest kompletnie nie na miejscu. Jakby każdy wpis tutaj miałby być niezwykle merytoryczny,
  • Odpowiedz
@smok_bozy: No ja nie mówię, że zjadłem wszystkie rozumy i wiem wszystko, ale to co się tu dzieje ostatnio (może. Faktycznie mam. Za. Dużo Casu i to sledze dokładniej?) to jezt jakąś kpina, stary o co Ty się pytasz? No powiedz mi?... Ja też nie jestem alfa i Omega, dużo rzeczy nie wiem, duzo na sobie testuje ale #!$%@? chociaż na tym tagu trzymajmy jakiś poziom... Jakie wyniki? Ni słabe, non
  • Odpowiedz
@szyryfyry1: Od dłuższego czasu trenuję samotnie na siłowni domowej, więc nie mam porównania z innymi by stwierdzić czy aż taka potliwość jest normą, więc zadałem pytanie na tagu, na które normalnie elegancko odpowiedziało kilka osób. Przecież to nie było pytanie z serii ''w jakich cyklach kreatyna'' albo ''na rzeźbę sztanga czy hantle'' tylko pytanie o ewentualną nadmierną potliwość. Ja chciałem się tylko dowiedzieć czy wielu innych ludzi ma podobny problem podczas
  • Odpowiedz
@smok_bozy: Dobra panie kolego, ja też przesadzam ostatnio bo jestem sfrustrowany swoją kontuzja i się może na siłę doszukuje u innych jakiś głupich rzeczy żeby się doczepic, przepraszam Cie w każdym bądź razie, rośnij duży i silny, kto pyta nie błądzi :)
  • Odpowiedz
@smok_bozy: Nie wiem czy jest to możliwe, w każdym badz razie trzymam kciuki za Twój progres i cisnij z głową i mądrze, a odpowiadając na Twoje pytanie to tak, po treningu jestem cały mokry i koszulkę mogę sobie wykręcić od potu praktycznie zawsze, nie umiem do trgo podejść na luzie, z każdym treningiem tam walczę o życie, ale to jest moja droga, ja jestem nie do zniesienia bez tego raczej, tam
  • Odpowiedz
@szyryfyry1: Też niedawno zszedłem właśnie na podobną drogę, więc jeszcze przy okazji zapytam co spowodowało Twoją kontuzję? Bo obawiam się, że gdy mnie dotknie coś takiego to też będę nie mniej sfrustrowany.
  • Odpowiedz
@smok_bozy: U mnie to ciężka fizyczna praca tylko i wyłącznie, jak Cie komar ugryzie to wal L4, szkoda zdrowia, #!$%@? wszystko, albo ksztalc się w kierunku żeby leżeć przed biurkiem bo takiego robola jak ja to tylko czeka taka rzeczywistość jak tu opisuje niestety
  • Odpowiedz