Wpis z mikrobloga

Witajcie, czy polecicie mi dobrą ofertę na telefon? Na co się zdecydować - abonament czy na kartę?

Głównie zależy mi na tym, żeby internetu było co najmniej 15GB. Można było dokupić, kumulować, czy coś...
Obecnie mam plus abonament, jedyny "plus" to taki, że płace 29zł i mam 12gb internetu, ale nie mam żadnych pakietów na zwiększenie internetu itp. Dzwoniłem do nich wiele razy, nie da się nic zrobić :)
Wiem, że kiedyś w orange to się fajnie kumulowało - ale wczoraj babeczka przez telefon mi powiedziała "tego nie ma/dla stałych" - nie ciągnąłem tematu, wydawało się to dziwne.

#telefony #abonament #nakarte #plus #orange #tmobile #gsm #play #sim
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mabjuso: Viking Mobile, 25 zeta 20 giga netu, smsy i połączenia no limit. Do tego jak zaprosisz ziomeczkow do sieci, to jeszcze obniżkę dostaniesz. Ja teraz place 22 pln miesięcznie, jak byś się skusił, to dam Ci reflinka :D
  • Odpowiedz
@Mabjuso: Mi osobiście pasuje subskrypcja Orange Flex, nolimit + 30GB w kraju i chyba 4GB zagranicą i jajca wywalone. Nie muszę doładowywać a jak chce mogę w każdej chwili zrezygnować. 3 dyszki taki pakiet przyjemności
  • Odpowiedz
@Mabjuso: jak wypowiesz umowę, to przejdziesz do oferty na kartę. Tutaj w taryfie Nowy Plush da się tak ustawić pakiety, aby za 30 zł/msc mieć:
- Połączenia, SMS/ MMS - bez limitu w Polsce w i UE
- 30 GB w Polsce z czego w UE: 3,18 GB
- 10 GB na YouTube / TikTok
- darmowy transfer w ramach: Facebook, Messenger, WhatsApp,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mabjuso: dokładnie tak, ale nie lepiej iść do mobile vikings? Tam masz to samo co we flex + 5gb więcej + kumulacja gigabajtów (niewykorzystane GB przechodzą na następny miesiąc) + autodoladowanie. Sieć działa na nadajnikach Play
  • Odpowiedz
@Mabjuso: To jest subskrypcja - coś jak Spotify, co miesiąc ściągają Ci hajs z karty i możesz zrezygnować w dowolnym momencie albo zmienić 'pakiet'. Ściągasz apke Orange Flex i tam wszystko załatwiasz - nigdzie nie musisz wychodzić. Podajesz swoje dane, robisz zdjęcie mordy, wybierasz sposób dostarczenia karty sim (kurier albo idziesz do salonu Orange) i od kiedy ma działać. Bodajże jakieś fb, insta i tego typu pierdoły masz bez limitu
  • Odpowiedz
@Peenie: spoko. Dzięki. Już to zrobiłem wczoraj. Wysłali jakiś wniosek na przeniesienie numeru. Zaznaczyłem niezwłocznie, więc będę płacił jakąś tam karę rzędu 200zł, ale już mnie tak #!$%@? ten plus (ta niemożliwość dodania pakietu internetu, zwiększenia - oferowałem, że mogę płacić nawet więcej).

ref będę mógł użyć jak już wszystko będzie dopięte (przy dodaniu karty, ostatni etap).
  • Odpowiedz