Wpis z mikrobloga

Zaczęło się. Genetyka to kur*a, więc zaczynam powoli proces łysienia, głównie z przodu. Pytanie mirki, co z tym zrobić? Jakieś polecane fryzury? Na łyso to ostatnia ostateczność. Poszukać jakiegoś dobrego fryzjera który doradzi mi co z tym można zrobić?

#przegryw #lysienie #fryzjer #modameska
  • 25
  • Odpowiedz
@dononek: "Zaakceptować" xD Gorzkie zwycięstwo. Kolega podał jakieś specyfiki wyżej i możesz się im przyjrzeć. Wolałbyś stracić fryzurę bez walki?
  • Odpowiedz
@dononek pokaż foto. Jeśli to wczesne stadium to finem powinieneś jeśli dobrze zareagujesz zatrzymać włosy na długie lata.
Fotki od góry, zakola z bliska w miare jak najlepsze foto w celu oceny stanu miniaturyzacji i z tyłu.
Włosy w obszarze gdzie zauważyłeś zmiany są cieńsze?
  • Odpowiedz
@Gusmag: oczywiście że warto bo one mają duże znaczenie i zawsze się opłaca jeśli nie ma efektów ubocznych, niemniej Norwood i tak zapuka. Branie tabletek, minoxa jest raczej upierdliwe.
  • Odpowiedz
@Renifer60: Napisałem gorzkie, bo op, jak widać, jednak się przejął tym faktem. Z upierdliwością minoxa się zgodzę, natomiast tabletki fina to jak witaminy. Łykasz i tyle z roboty. Dobry deal.
  • Odpowiedz
@Gusmag: jeśli tak jest. Był już tu taki typ co pisał że super się czuje, warto brać, pomagał, ale ostatecznie się przyznał że mu kuśka nie staje z rana.

Niemniej głupotą jest nie przetestować fina nie mając przeciwskazań, bo wtedy jest się po prostu tchórzem
  • Odpowiedz
@Renifer60:

Był już tu taki typ co pisał że super się czuje, warto brać, pomagał, ale ostatecznie się przyznał że mu kuśka nie staje z rana.

A to ci heca. Nie słyszałem tej akcji. No ale będąc obiektywnym, już nie patrząc, czy nie miał wzwodu, bo fin, ale czytałem, że brak kości z rana może też wynikać z innych problemów.

Niemniej głupotą jest nie przetestować fina nie mając przeciwskazań, bo wtedy
  • Odpowiedz
@Renifer60: Wszystkie mają, wiadomo, ale biorąc pod uwagę to, że finasteryd blokuje w 100% konwersję wolnego DHT do testosteronu, to nietrudno się domyślić, że może powodować np. problemy ze wzwodem, zwłaszcza u kogoś, kto teścia ma w normie ale raczej w "dolnej normie" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

poza tym ja mam Norwood 5A, więc u mnie to raczej po herbacie, przeszczep albo łysina
  • Odpowiedz
@TypowyZakolak: skutki uboczne Fina niekoniecznie wynikają z niskiego testosteronu, bo zwykle Fin podnosi testosteron, bo nie jest przekształcany w DHT. Do końca nie wiadomo z czego one wynikają - ja obstawiam, ze bardziej z podbitych hormonów takich jak prolaktyna i estradiol, a nie z niskiego poziomu T czy DHT.

Tak czy inaczej warto spróbować - uboki ma mało osób, a jeżeli wystąpią to są suplementy które mogą pomoc je wyeliminować, a
  • Odpowiedz