Wpis z mikrobloga

@mmichal:
korba ultegry 60 g lżejsza
przerzutka 20 g
klamki 120 g chyba że nie miał tarczówek to wtedy 800g
Zaciski ważą podobnie
Może lżejsze siodło, pedały trochę na ramie, trochę na kołach i w sumie są 2kg( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kodi1911:
Kabelków prawie nie widać, trochę przy przerzutkach i zaciskach. Też to mnie to urzekło ( ͡° ͜ʖ ͡°) i nie było problemów z przeciągnięciem kabli.
  • Odpowiedz
@mmichal:
To fakt
Moje siodło 320 g. Zresztą ja jakoś aż tak bardzo na wadze nie oszczędzam, sam ważę 86 kg, kilo w tą czy tamtą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bardziej na pozycji aero mi zależy. Ale nie TT ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@i-marszi: jestem bardzo ciekawy jak sobie poradzi z upływem czasu ta zintegrowana kierownica. Czaje się od dłuższego czasu i odrzucają mnie, pojawiające się jak grzyby po deszczu, negatywne opinie. Nie mówię że akurat ten model, ale przerobiłem już 3-4 i obecnie czaje się na #!$%@? absoluteblack, która jest trochę droższa, ale póki co zbiera same pozytywy.
  • Odpowiedz
@kronikary:
No już nie mogę się doczekać, jak wyzdrowieję do jutra (a motywacja jest spora) to zrobię jakąś trasę i dam znać co i jak.
Kilometrów to będzie, sam jestem w szoku jak te kilometry lecą ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak pomyślę że jeszcze dwa lata temu jeździłem tylko do pracy (6 km dziennie) a teraz prawie 1500 km miesięcznie to sam jestem w szoku. Rower
  • Odpowiedz
@Desmosedici:
A jakie są te złe opinie, jakoś nie zagłębiałem tematu. Widzę że karbonowa jest dużo bardziej elastyczna, pewnie będzie wygodniejsza na dziurach. Choć pewnie trochę się energii na sprintach przez to traci a może nie? To co zmagazynuję kierownica to potem oddaję?
  • Odpowiedz
@i-marszi: @mmichal: można gdzieś poczytać obiektywne opinie nt. ram, kół i komponentów z Ali? Szczególnie ciekawi mnie kwestia sztywności i jak wszystko wyglada po xxxx km. Osobiście o ile ramę mógłbym jeszcze taka kupić, kierownice tez bo zdarzyło mi się na takiej z Chin jeździć, tak kół chyba nigdy nie kupiłbym od majfriendow
  • Odpowiedz