Wpis z mikrobloga

brateł od mojej dziewczyny (level 11) zapytany co by chciał dostać w nagrodę za czerwony pasek na świadectwie odpowiedział, że w sumie nic nie chce, tylko żeby od 1 września była normalna szkoła a nie dalej przez internet. Ma już dość tej e-szkoły, gdzie ma jeszcze więcej zadań niż w normalnej a do tego nie widzi się z kolegami tak regularnie. Niestety wszystko wygląda na to, że znów będzie zdalnie. Z uczelni już przyszło, że od 1.10 nauczanie jedynie zdalne.

#koronawirus #szkola
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Antorus: zawiodłem się. Spodziewałem się czegoś w stylu że życzy sobie, żeby Sasin poniósł odpowiedzialność za to że zmarnował 70milionów na wybory które się nie odbyły ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Antorus: A jest jakieś inne rozwiązanie? Taka forma jest mniej efektywna i działa bardziej na zasadzie "chcesz się czegoś nauczyć proszę, nie chcesz też proszę". Szkoda, ale ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Drezv: pewnie tak jest. I dużo jest takich z niezbyt dobrych domów, gdzie wóda i bicie są na porządku dziennym. Teraz nawet nie ma gdzie przed tym uciec nawet na parę godzin dziennie.

Ja się do HO przyzwyczaiłem i nawet wolę HO od chodzenia do biura. No ale z pracą jest inaczej. Na ludzi z pracy ma się trochę w------e, nie są Ci do szczęścia potrzebni. Poza tym nie marnujesz
  • Odpowiedz
No ale z pracą jest inaczej.


@Antorus: Nawet nie chodzi o to że z pracą tylko z dorosłymi. Ludzie dojrzali są w stanie i pracować i uczyć się zdalnie (oczywiście nie wszyscy, niektórzy lepiej niektórzy gorzej, ale ogólnie nie jest to taki duży problem).

Dzieci nie chodzą do szkoły żeby się uczyć tylko przede wszystkim po to żeby wykształcać umiejętności społeczne. A niektóre żeby wyrwać się z toksycznego domu jak
  • Odpowiedz
@Earntofly: to piątkowy uczeń, jak jest normalna szkoła to wystarczyło że do niej chodził i wszystko ogarniał bez kłopotu. A jak są lekcje przez internet na zasadzie "przeczytajcie se tu i tu, zróbcie te i te zadania" i pracy domowej 3x tyle co wcześniej to k-----y idzie dostać.

Płacimy wszyscy z podatków na pensje nauczycieli, którzy wykorzystują pandemię by nie robić już kompletnie nic tylko cały obowiązek edukacji zwalić na
  • Odpowiedz