Wpis z mikrobloga

Mogła wypić nawet 50 piw i tak nie miał nikt prawa jej tknąć. Mizoginia na tym portalu robi się chora. Alternatywna historia:

@onepropos wypił jak sam mówi 8-9 piw po czym pokłócił się z dziewczyną i wyszedł "przewietrzyć". Przed domem spotkał nieznajomego któremu żalił się jakie to ma ciężkie życie. Dobrze mu się rozmawiało więc szedł z nim bez celu przed siebie, aż doszli w "jakieś miejsce" gdzie został zgwałcony.


Dalej uważasz, że beka z faceta i to p0lak, który sam się prosił?

#wykop #rozowepaski #bekazprawakow #neuropa
lakukaracza_ - Mogła wypić nawet 50 piw i tak nie miał nikt prawa jej tknąć. Mizogini...

źródło: comment_1596527129I6oSRaecHf0y7kIHy94r9p.jpg

Pobierz
  • 41
@lakukaracza_: Bylo niedawno znalezisko że dziewczyna została zgwałcona przez chłopaka co poznała na tinderze, a w komentarzach zdecydowana większość obwiniała dziewczynę sugerując że nie dogadali się co do ceny bądź się rozmyśliła i inne tego typu rzeczy, a w artykule była informacja że się gość przyznał gdy kotś o tym wspomniał został zminusowany, aż się przeraziłem jak takie głupoty zobaczyłem, a wygląda na to że to norma na tym portalu, nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
Facet jak robi to samo to nie ma żadnego "nie powinien bo coś mu się stanie".


@mozgogrdyczka: nope, matka mi zawsze mówiła żebym się nie szlajał po nocach bo w końcu #!$%@? wyłapie. A jak wracam późno, to mam wziąć taxe.

W sumie na te wszystkie teksty raz mnie okradli z czipsów i piwka plus #!$%@? dostałem, ale tu już moja wina, bo honor nie pozwalał mi piwka oddać ( ͡
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Bomfastic: no cóż, niektóre matki tak mają (ale to matki, ale czy mówił ci tak ktoś obcy na przykład? Albo nie wiem, jak powiesz komuś że biegasz, to pytają czy się nie boisz w lesie?).

Mnie nigdy nikt nie okradł, nie napadł i nawet nie bardzo mnie ktoś zaczepia, jak raz mnie zagadały dresy na dość pokątnej ulicy to już się zegnalam z telefonem, a oni zrobili to tylko po to,
@szurszur: Może trzeba jakoś temu zaradzić, bo przez brak kobiety mówiąc w skrócie, rosną frustracje u mężczyzn i rozwijają się radykalizmy. To jest raczej głębszy społeczny problem. Sam się nie rozwiąże. Myślę że większość nich, gdyby miała normalne relacje z kobietami, nie posiadałaby tak nienawistnych poglądów. A facetów jak rodziło tak rodzi się dalej więcej niż kobiet więc problem będzie narastał.
@lakukaracza_ Sam się może nie prosił ale beka. Ludzie to dzbany, jakieś odruchy samozachowawcze trzeba mieć i nie szlajać się z obcymi i to jeszcze po pijaku.
Teraz był gwałt ale równie dobrze mógłby być rabunek czy morderstwo.
Nie są się tej głupoty nie krytykować. Każdy człowiek dla własnego bezpieczeństwa powinien zachować jakiś rozsądek.
: te dobre rady naprawde mogą sobie wykopki w dupy powsadzać, bo mogła wypić i 20 piw i wciąż nie byłaby to jej wina tylko gwałciciela

gdyby chłopa OKRADLI (nawet nie zgwałcili) gdy ten był po pijaku to komentrze wyglądałyby zupełnie inaczej


@panelpodlogowy: Nie chodzi o to czy ktoś ma prawo dokonać przestępstwa czy nie, bo to przecież oczywiste, że nie ma. Tylko co z tego jak już do przestępstwa dojdzie?
@muwieszeptem @szurszur

>Liczba sympatyków prawicy dla których nie starczyło kobiety jest tak duża (były ankiety przy poprzednich wyborach), że musza to odreagowywac

>zwyczajne #!$%@?, które na kobietę szans nie mają. Żadna normalna z kimś takim nie będzie


Kurczę, czytam lewicowe i feministyczne teksty, w których podawane są statystyki, które udowadniają, że najczęściej gwałcicielami są mężowie albo osoby bliskie ofiary, a znaczna część przypadków przemocy to właśnie zakrapiane imprezy (o czym świadczy również