Wpis z mikrobloga

@Kopytko19: Wszystko jest możliwe, Horizon wychodzi na pc a tego też się nikt nie spodziewał ale z drugiej strony Hellblade 2 jak już by miał się pojawić na ps5 to tak ze 3 lata po premierze
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@patrol411: to jest takie naiwne, że niewiadomo jak to skomentować.
Znajdź sobie w internecie wartość Sony, a ja ci podam gratis info że Microsoft posiada "w gotówce" 165 miliardów dolarów. Może to ci trochę rozjaśni komizm twojej wypowiedzi.
  • Odpowiedz
Znajdź sobie w internecie wartość Sony, a ja ci podam gratis info że Microsoft posiada "w gotówce" 165 miliardów dolarów.


@sodomek: co mają zasoby całego Microsoftu do ich gejmingowego oddziału? To tak nie działa, że jak np. chcą coś wprowadzić dla Xboxa to mogą w to wpompować ogromne pieniądze jakich Sony/Playstation nie jest w stanie. Ich gejmingowa część operuje na jakimś ustalonym budżecie i koniec.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MisPluszowyZWadaWymowy: zapomniałem że piszę na wykopie.
To była odpowiedź do naiwnego twierdzenia że Microsoft jest w sytuacji że się połakomi na sprzedaż swoich gier u Sony, co jest mniej prawdopodobne niż to że Nintendo od jutra będzie wydawać swoje gry na Xboxie ( ͡º ͜ʖ͡º) owszem, MS wydaje Minecrafta na wszystko na co się da ale to tylko Minecraft, exy od 3rd party to też luźny
  • Odpowiedz
@sodomek: No ja też zapomniałem że piszę na wykopie bo była mowa o hellblade a ty piszesz że trzeba być wariatem żeby wierzyć że Forza wyjdzie ma ps. Co to ma wspólnego z czymkolwiek? Forzy to nawet sony by nie chciało bo mają swoje gran turismo.
  • Odpowiedz
@patrol411: Przecież chcesz zagrać w Hellblade, czyli potencjalnie może ci to ip sprzedać konsolę. Po prostu jesteś fanbojem playstation/biedakiem i dlatego chcesz, żeby wszystko trafiało na konsolę sony.
  • Odpowiedz