Wpis z mikrobloga

Zamek w stanie surowym zamkniętym prawie ukończony.
Łączna wartość tego co na zdjęciu około 150 milonów złotych. Chciałbym wykończenie jeszcze zrobić za 40 milonów ale nie wiem czy się zmieszczę.

Bekę mam z ludzi którzy kiszą się po blokach bo myślą że budowa zamku to jakieś miliard złotych. Nie, w dzisiejszych czasach można to zrobić w jakieś 2 lat oszczędzając.

Zarabiam około 25000 zł miesięcznie odkładam 12000zl. Może ktoś powie że żyje przez ten czas jak karaluch ale ja po tym czasie jestem u siebie.
Działka po znajomości (100zl za hektar) więc tu miałem luz ale większość ma jakieś tam znajomości więc nie piszcie że nie macie takiego luksusu.

Jeszcze 1 rok oszczędzania na wykończenie i w wieku 40 lat będę miał swój własny zamek.
Pozdro dla wariatów.

#budujzwykopem #chwalesie #budowazamku #zamekboners
OstryCharakternik - Zamek w stanie surowym zamkniętym prawie ukończony.
Łączna warto...

źródło: comment_1596482332zX9XUVslwbWMFdM1bFChtk.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@OstryCharakternik No i fajnie, życzę Ci jak najlepiej.
Swoją drogą, to naprawdę spoko, że w naszym państwie zarabiając średnią krajową da się w kilka lat ogarnąć te podstawowe cztery kąty dla siebie i rodziny.
( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Fosa jest z dotacji unijnych wiec to tez nie problem.


@OstryCharakternik: no, lae wtedy to trzeba według wytycznych europejskich, standardy muszą być, ani to przerobić przez kilkanaście lat, ani krokodyli wpuścić. Za swoje, to jednak za swoje.
  • Odpowiedz
Winszuje kolego. Osobiście powoli planuje przeprowadzkę ze swojej rudery do jakiegoś bardziej godnego miejsca. 5 Hektarów ogrodów ? Nawet nie ma gdzie wsadzić pietruszki, a tym bardziej jakiś ładnych drzewek. Najgorzej jest przyjąć gości, i wręcz płonę ze wstydu że muszą się gnieść w 10 pokojach... Cóż mając 10 mln na koncie niestety można prowadzić wyłącznie skromne, a wręcz ascetyczne życie. Powodzenia kolego i miłego wieczoru ( ͡° ͜ʖ ͡
R.....r - Winszuje kolego. Osobiście powoli planuje przeprowadzkę ze swojej rudery do...

źródło: comment_15965007854aSh8WuiNV4CcyUsQbLlJJ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz