Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 127
Ostatnie zdjęcie jakie zrobiłam Dragonowi. Co prawda był to pies siostry, ale sama go wybrałam mając 15 lat, nazwałam i często był pod moją opieką, mocno się przywiązałam.
Nie ma go już od dwóch tygodni, ale śni mi się po nocach i okropnie za nim tęsknię. Miał 14 lat i był już schorowany więc siostra ze szwagrem podjęli decyzję o uśpieniu. Problemy ze stawami typowe dla owczarków, z sercem, do tego zaćma. Weterynarz stwierdził, że to i tak kwestia tygodni więc nie ma sensu przedłużać.
Kochany, pocieszny pies, nie wyglądał ani nie zachowywał się jak na swój wiek. Taki wyrośnięty szczeniak.

#pokazpsa #feels
C.....k - Ostatnie zdjęcie jakie zrobiłam Dragonowi. Co prawda był to pies siostry, a...

źródło: comment_1596462978bdTB36bhEjf7XT5pE6Qpsw.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@Czarny_Niewolnik: Nie czekaj, bierz następnego. Mój pierwszy pies, Betuś, też przeżył 15 lat, a następnego bałem się wziąć dlatego, że będę musiał przeżywać kolejną śmierć. A to błąd, bo przy wiedzy jaką już posiadasz i uczuciu jakim darzysz psa, bez trudu przelejesz to na kolejnego futrzaka, więc w moim przypadku warto było rok po śmierci Betusia zaopiekować się Figą. Trzymaj się.
  • Odpowiedz