Wpis z mikrobloga

chcialbym dzis kupic sobie fotel biurowy albo gejmingowy
zalezy mi zeby byl mega wygodny i mial opcje zablokowania go po odchyleniu, pochylam sie do tylu, cyk i fotel jest zablokowany i leze sobie na nim wygodnie
do 500zl kupie cos porzadnego i fajnego? nie zalezy na sprzecie robionym pod oskarkow gdzie placa za marke a fotel jest zrobiony z gowna
#fotele #fotel #fotelbiurowy #fotel #pomocy @zakupoholik
  • 51
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Yeznaw: za 500 nic sensownego nie dostaniesz. Kupujemy już czwarty i wszystkie żyją max 3 miesiące. Dwóch niszczycieli mam w domu 11 i 15 lat. Te do 500zl poległy szybciej niż te za 300zl. Jeden za 720 też poległ. Uszkodzenia są takie za gwarancja tego nie uznaje. Fotele po prostu pękają. Gówno sprzedają i tyle.
  • Odpowiedz
@WonszBonsz:
Oprócz podłokietników w tych fotelach wyrabia się mechanizm i po pół roku siedzisko już ma luzy (chybocze się). Zresztą tak samo w słynnym Merkusie z ikei za 600 zł.
  • Odpowiedz
@luksky: to talent musisz miec, mam doslownie identyczny wyslany przez @WonszBonsz kupiony w jysku za 100zl na promocji w 2014 roku i mam go do teraz ale jest w #!$%@? nie wygodny
albo wazysz z 200 kg
@smk666 dokladnie, teraz poruszalem to sie chybocze ladnie na boki
nie wiem jak wytrzymalem na tym 6 lat to jest tragedia jakas
  • Odpowiedz
@Yeznaw: kup podkładkę ortopedyczną, też mam taki i też myślałem, że coś przyzwoitego do 500 pln znajdę i z tego co wyczytałem to za mały budżet i ogólnie loteria bo to nie ten budżet. kupiłem taką podkładkę ortopedyczną pod dupę za 80zł i jest wygodnie. ogólnie ten fotel z jysku mam około 2 lata i do czasu jak go używałem sporadycznie to było ok, ale jak zacząłem pracować 100% z
  • Odpowiedz
Gość na fotelu podskakuje, obraca się, testowanie o jakim producent nie śnił


@luksky:
To nie wiem, kup piłkę i wygnaj na boisko bo to nie wina gier tylko kupy energii u dzieciaków ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Ok 1500 musisz dać. Miałem taki jak ktoś wyżej wrzucil z jysk i po miesiącu zaczął skrzypiec niemiłosiernie, znajomy tez go ma i ten sam problem, ogólnie to tanie i gowniane xD
  • Odpowiedz