Wpis z mikrobloga

Gdyby ktoś wylądował w okolicach Karpacza i miał ochotę pojeździć, pozwiedzać to omijajcie szerokim łukiem Western City. Takiego dziadostwa to jeszcze nie widziałem, nastawieni są na wyrwanie kasy. Większość budynków zamknięta, otwarte same stragany i bary co nie mają nic wspólnego z dzikim zachodem. Kolejka jest, ale to kupa złomu do którego strach dziecko wsadzić, pokazy są co godzinę przez 5 minut i wykonują je na odwal się. Pomiędzy budynkami stare powozy, a koło nich śmietniki, drewniany namiot indiański zasypany śmieciami. Atrakcje na które tak namawiają przy kasie to popelina, w domu możecie sobie zrobić lepsze. Plac zabaw dla dzieci jest zaniedbany, pod zjeżdżalnią materace latają jak chcą, jedno dziecko zjeżdża i spada na materac, a kolejna na deski.
Ludzie chodzą wkurzeni bo zapłacili sporo kasy, a gówno za to mają, jeszcze za parking każą płacić.
NIE WARTO, NIE POLECAM
#gory #podroze
Qullion - Gdyby ktoś wylądował w okolicach Karpacza i miał ochotę pojeździć, pozwiedz...

źródło: comment_1596394823pKs0TDk6KhwGcavsXeAbNc.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
@Qullion O gurwa xD Byłem tam na wycieczce z 15 lat temu. Ciekawe czy nadal opowiadają żart, że farba do malowania twarzy jest ekologiczna i sama odpada po 10 latach xD
  • Odpowiedz
@szynall: W Kowarach są dwie trasy turystyczne. Polecam serdecznie Kopalnię Podgórze. Fajni przewodnicy i dobrze przedstawiona historia wydobycia uranu. ;). Trasa przy Jeleniej Strudze faktycznie bardzo słaba.
  • Odpowiedz
@korpoRator Tak to tłumaczy google, jednak 95% ludzi albo ocenia na 5 gwiazdek albo na 1, czasem sie zdarzy 4 lub 2 jezeli wszystko super ale byl syf w kiblu/wszystko bylo do dupy ale kelnerka ladna. Generalnie wydaje mi sie ze wystawiajac 3 gwiazdki obiektowi, ktoremu nie masz nic do zarzucenia, krzywdzisz go.
  • Odpowiedz
@Qullion spróbuj Park Bajek, bilety dużo nie kosztują a jest całkiem przyjemny imo. Do WC chcieliśmy jechać ale jakoś kurde wyszło, po Twoim poście się cieszę, że tak się ułożyło
  • Odpowiedz
@tomtom666: park miniatur o niebo lepszy, ale nie powiedziałbym, że to jest klasa. Za tą cenę to ekspozycja na polu w porządku, w budynku za to super. Trochę mała powierzchnia parku i mało makiet, ale nie żałuję.
  • Odpowiedz
@Qullion: ogólnie ten obiekt żyje już w ciul czasu choć niewykluczone że po drodze zmienili się włodarze tego. Ja pamiętam jak jako dzieciak tam pojechaliśmy całą rodziną będąc w Karpaczu i było naprawdę fajnie. Fakt że były to lata bliżej 2001 ale inscenizacja to była cała ulica z napadem na bank. Masa ludzi którzy byli poprzebierani. Strzelanie z bata, jakieś przeganianie bydła, strzelanie do butelek, a u ludzi było tyle że
  • Odpowiedz
@JednookiTaboret: do takiego jak opisujesz to bym się wybrał. Napad na bank wyglądał tak, przyjechało dwóch gości na koniach, jeden poszedł do saloonu, drugi do banku. Ten z banku zajumał kasę, potem zastrzelił go ten z saloonu, a potem wyszedł szeryf i zastrzelił tego co zastrzelił tego z banku. Koniec. To tak 5 minut trwało.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Qullion: byłem tam dwa lata temu. Miejsce ewidentnie swoje lata świetności ma za sobą. Nie tłumaczy to jednak brudu, niechęci obsługi. To miejsce bez życia. Zupełnie inny byłby odbiór tego wszystkiego gdyby zatrudnić tam animatorów z werwą. Wszyscy wyglądają tam jakby byli wypaleni i zmęczeni życiem. Moja córka miała wtedy 5 lat i wszystko jej się podobało, jak to dzieciom w jej wieku, ale wraz z żoną stwierdziliśmy, że szmira straszna
  • Odpowiedz