Wpis z mikrobloga

@lobo przestan mnie zakopywać. Jeszcze Ci się nie znudziło zakopywac mi wpisy? Mi by się nie chciało tak kilka lat komus zakopywac. Co ty zakochany czy mnie nienawidzisz? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 11
@iwaify: Czy ty myślisz, że ciebie śledzę, serio mało mnie obchodzisz? Jeżeli zobaczę na wykopalisku twoje wpisy to je oczywiście zakopie bo ja każdy spam jaki zauważę zakopuję.
@iwaify: Nie bardziej niż ty, jeszcze matkę mi obraź... Albo powiedz, że jestem gruby czy coś jak już nie masz argumentów to możesz mi nawet kota powyzywać jak po tym się lepiej poczujesz...
@iwaify: no właśnie to zrobiłaś, znasz takie określenie jak hipokryzja? Zaczynasz wyjeżdżać z dziecinnymi tekstami, a jak to nie zadziałało to próbujesz zwalać na innych? Nie ma co to naprawdę dziecinada.
@lobo Wykopuje czy nie nie rozumiem czemu z takim uporem ty je zakopujesz i to przez tak długi czas. W zasadzie to tylko internet i tylko wykop ale i tu znalazlo się kilku wiernych widzów a dla mnie kazda osoba jest cenna więc nie wiem czy nikt skoro niki się powtarzają. Nie podoba Ci się? Zablokuj mnie czy cos i tyle. Nie będą Ci się moje filmy pojawiać, skoro traktujesz je jako