Wpis z mikrobloga

Hej mirki z #bydgoszcz
Planuje wyprowadzkę do Bydgoszczy.
Ale zanim to zrobię warto było by znaleźć pracę tam i mieszkanie xD.
Moje pytania do was to:
1. Ciężko jest z pracą dla Administratorów IT czy CyberSecurity?
2. Jak mieszka się w sumie w Bydgoszczy? XDD
  • 16
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@DoingDing: 2. Z plusów to tania komunikacja miejska, ale za to niemiłosiernie #!$%@?ąca (w obecnym stanie). Jeszcze do niedawna połowa kluczowych węzłów komunikacyjnych w mieście była rozkopanych, w tym rondo kujawskie, bernardyńskie i w ogóle ul. Kujawska, więc zjechanie 500 metrowym odcinkiem wiąże się z 20 minutowym korkiem. Ceny mieszkań chyba ok. Omijaj osiedla Bocianowo, Śródmieście, Wilczak. Zależy gdzie chcesz pracować. Jak mówisz że admin to może w Atosie na Grunwaldzkiej?
  • Odpowiedz
@Baylon: Tylko że ja już dawno magister ( wiem nikt nie pytał) także uczelnie to dla mnie nie istotna sprawa.
Co do komunikacji miejskiej to z tego co kiedyś byłe w Bydgoszczy to zrobiła na mnie ogromne wrażenie. Dzięki za rady :)
  • Odpowiedz
Ad. 1) Nie jest, Atos i jego BDS szuka naprawdę sporo specjalistów. Do tego jest jeszcze Nokia i wiem, że nieco mniejsza firma, Mobica, szuka Networka i Cloudowca
  • Odpowiedz
@DoingDing: duże masz doświadczenie w CyberSec? Jak tak to Atos. Dostaniesz sensowne pieniądze, a jak na Bydgoszcz to nawet bardzo duże pieniądze i spokojną pracę :)
  • Odpowiedz