Wpis z mikrobloga

Trochę się pochwale bo z tygodnia na tydzień jeżdżąc #rower dystanse coraz ładniejsze i utrzymanie tempa sprawia mniejszy problem. Na rowerowy równik chyba za malutki jeszcze jestem, ale osobisty sukces. Regularnie staram się podbijać dystans o 10km co tydzień/dwa a pomiędzy jakieś mniejsze dystanse. Cel na ten rok to 100 km a na następny sezon będzie trzeba chyba myśleć o #szosa. W komentarzu zdjęcie roweru, któremu dwa lata temu wielu z tagu #rower nie wróżyło wielkiej kariery.
Pobierz EliotAlderson - Trochę się pochwale bo z tygodnia na tydzień jeżdżąc #rower dystanse ...
źródło: comment_1596367916Bir5LfI3vldbiJYTjz7TGF.jpg
  • 12
Na rowerowy równik chyba za malutki jeszcze jestem

E tam, gadanie. Jak masz ochotę to wrzucaj, tu przede wszystkim o aktywność chodzi. Ludzie dorzucają tygodniowy zestaw dom-praca-dom po kilka kilometrów na dzień, a ty się wstydzisz 60km ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@EliotAlderson:
@w2kn2e: Stare mieszkanie na zdjeciu, wtedy kupiłem jakiś zestaw 30 płyt na Allegro bo interesowały mnie dwie do gramofonu, cześć została do odsłuchu a te, które się kompletnie nie nadawały trafiły na ścianę. I tak zostały jak się wyprowadzałem