Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam w #krakow mieszkanie pod #najemkrotkoterminowy. Niedawno dzwoniła do mnie po raz drugi administracja budynku, że sąsiedzi skarżą się na hałas. Podobno nawet wołali policje (mimo, że w bloku jest ochrona, widocznie uznali, że policja ma za mało roboty). Za pierwszym razem przedzwoniłem do lokatorów, bo mieli siedzieć jeszcze 3 dni w mieszkaniu, a sąsiedzi użyli określenia, jakoby „ hasał był taki , jakby meblami rzucali”. Obiecali, że to był tylko jeden raz i już będzie spokój. Dodam, że nic nie było zniszczone jak po nich sprzątałem. Za drugim razem nawet nie dzwoniłem, bo i tak następnego dnia się wyprowadzili, więc nie było sensu. Czy ktoś może orientuje się, co mogę zrobić z tymi sąsiadami, którym tak przeszkadza to mieszkanie? Obawiam się, że to typ ludzi, który wzywają policje jak usłyszą szmer po 22. Dodam, że mam regulamin oczywiście, zakaz imprez i max 4 osoby w mieszkaniu, ale wiadomo, że nie będę stał co noc pod drzwiami.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f2692a9c320eaecdaadad32
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[====================....................] 49% (115zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 82
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: prędzej to Ciebie zgłoszą raczej do administracji, że wynajmujac co chwile obcym ludziom powodujesz problemy.
I jeżeli rzeczywiście sytuację się powtarzają, to ludzie będą mieli rację.
  • Odpowiedz
@TestoDepot: O, pojawił się wręcz stereotypowy kuc. Otóż drogi kolego, być może będzie to dla Ciebie szokiem, ale - żyjesz w społeczeństwie. A wynajem krótkoterminowy to rak, który niszczy tkankę miejską i uprzykrza ludziom życie.
  • Odpowiedz
@zajunc: o, już zaczynamy jakieś tekściki o kucach, cóż za poziom ( ͡° ͜ʖ ͡°).

A wynajem krótkoterminowy to rak, który niszczy tkankę miejską i uprzykrza ludziom życie.


@zajunc: O ile faktycznie odwalałyby się tam jakieś #!$%@? akcje i mocny hałas to faktycznie to będzie uprzykrzało życie, ale tego nie wiemy. Są czasami tacy #!$%@? ludzie, dla których jak już wieczorem chodzisz po mieszkaniu czy trochę
  • Odpowiedz
@TestoDepot:

o, już zaczynamy jakieś tekściki o kucach, cóż za poziom ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Cóż - poziom adekwatny do tekstów "hurr durr wolny rynek/własność prywatna", nie mam zamiaru się wysilać na coś więcej.

O ile faktycznie odwalałyby się tam jakieś #!$%@? akcje i mocny hałas to faktycznie to będzie uprzykrzało życie, ale tego nie wiemy. Są czasami tacy #!$%@? ludzie, dla których jak już wieczorem chodzisz
  • Odpowiedz
Tak, zakazać ustawą. Podobnie jak zakazuje się ustawą przykładowo kradzieży i morderstw.


@zajunc: i ty mi coś mówisz o odlatywaniu jak porównujesz to z kradzieżami i morderstwami XD?

nie mam zamiaru się wysilać na coś więcej.


@zajunc: w sumie słusznie, zapewne by cię to przerosło skoro od razu rozmowę musisz zaczynać od ofensywy.

Nigdy nie spotkałem się z wzywaniem policji do rozmów, także nieźle odlatujesz


@zajunc: a ja nieraz
  • Odpowiedz