Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam w #krakow mieszkanie pod #najemkrotkoterminowy. Niedawno dzwoniła do mnie po raz drugi administracja budynku, że sąsiedzi skarżą się na hałas. Podobno nawet wołali policje (mimo, że w bloku jest ochrona, widocznie uznali, że policja ma za mało roboty). Za pierwszym razem przedzwoniłem do lokatorów, bo mieli siedzieć jeszcze 3 dni w mieszkaniu, a sąsiedzi użyli określenia, jakoby „ hasał był taki , jakby meblami rzucali”. Obiecali, że to był tylko jeden raz i już będzie spokój. Dodam, że nic nie było zniszczone jak po nich sprzątałem. Za drugim razem nawet nie dzwoniłem, bo i tak następnego dnia się wyprowadzili, więc nie było sensu. Czy ktoś może orientuje się, co mogę zrobić z tymi sąsiadami, którym tak przeszkadza to mieszkanie? Obawiam się, że to typ ludzi, który wzywają policje jak usłyszą szmer po 22. Dodam, że mam regulamin oczywiście, zakaz imprez i max 4 osoby w mieszkaniu, ale wiadomo, że nie będę stał co noc pod drzwiami.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f2692a9c320eaecdaadad32
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[====================....................] 49% (115zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 82
  • Odpowiedz