Wpis z mikrobloga

Ej #neuropa nie wiem czy wiecie, ale w Polsce niemal wszyscy są za związkami partnerskimi i katolicy to popierają bez większych zastrzeżeń i sprzeciwia się temu tylko lewica?

Dawno byśmy już mieli taką ustawę gdyby nie to przeklęte lewactwo, które w jakiś sposób torpeduje te wszystkie przegłosowywane uchwały bo oni nie chcą się zgodzić na związki partnerskie tylko na pełne małżeństwa!

Sam pamiętam jak za namową Kościoła przegłosowano w sejmie ustawę o ZP, przeszła przez senat, już leżała na biurku prezydenta gdy LGBT w całej Polsce zaczęło protestować i żądać veta, bo oni się na takie coś nie godzą!

To już jest jakiś wyższy poziom #urojeniaprawakoidalne - gdzie "lewactwo" jest tak bardzo wszystkiemu winne, że przeszkadza nawet prawicy w realizacji lewicowych postulatów xD

#polska #lgbt #prawackalogika #shitwykopsays

Wołam @torquemadek jako autora.
Pobierz
źródło: comment_1596360575zKB2ahSMtRDHwMMqoR6rAO.jpg
  • 53
oj bidactwo. Nie daje rady z argumentami więc woła caaałą neuropkę hasztagami. Idź na discord od razu lepiej. Żałosne.


@torquemadek: Jakimi argumentami? Ciągle pitoliłeś to samo, bez żadnych dowodów, że w jakiś magiczny sposób "lewactwo" blokuje wprowadzenie ustawy, którą popiera "większość Polaków".

Usunęli znalezisko więc nawet nie mogłem Ci już odpowiedzieć, ale takich fikołków i prawackich urojeń nie widziałem na wykopie od bardzo dawna.
Usunęli znalezisko


@rzep: już? Jprdl:

" 1) INCYDENT NIE MIAŁ MIEJSCA W CZASIE GODZINY W; 2) NIE WIADOMO NIC NA TEMAT TOŻSAMOŚCI PROWOKATORA; 3) "FLAGA" WYWIESZONA NA BALKONIE NIE JEST FLAGĄ SPOŁECZNOŚCI LGBT (BARWY SIĘ NIE ZGADZAJĄ)."

1) miał w czasie Marszu - w stronę idących ludzi 2) really? UFO normalnie 3) była tęcza i wiadomo o co chodzi.

No, ale wywalamy, a że potem się ktoś dopuka prawdy to już
@rzep: 1) co za różnica, czy dokładnie W czy też w stronę ludzi uczestniczących w Marszu 2) tak, to już ustaliliśmy - była to podróba, a zwierzę z balkonu to absolutnie czarny katol podszywający się pod lewaka. Przecież każdy to widzi nawet z pół kilometra!
@torquemadek:

1) co za różnica, czy dokładnie W czy też w stronę ludzi uczestniczących w Marszu


Taka różnica, że nie było to w "Godzine W" więc było to kłamstwem.

2) tak, to już ustaliliśmy - była to podróba, a zwierzę z balkonu to absolutnie czarny katol podszywający się pod lewaka. Przecież każdy to widzi nawet z pół kilometra!


Nie wiem kim jest człowiek z balkonu ale tekst był o fladze i
@torquemadek: Ale wiesz, że małżeństwo zostało uznane za sakrament dopiero w XII wieku? A sama instytucja małżeństwa jest o wiele starsza niż pojęcie sakramentu?
A wspomniany w innym wpisie pajac z balkonu najpewniej jest chory psychicznie (na co wskazuje fakt podejmowania zachowań zagrażających jego życiu - ryzyko wypadnięcia z balkonu), czy też będący pod wpływem jakichś środków psychotropowych. Nie ma żadnego dowodu na to, że on jest jakimś działaczem czy aktywistą.
@Trojden: Małżeństwo jako koncepcja religijna to już nawet Stary Testament. Występuje w różnych religiach w podobny sposób. To, że akurat "sakramenty" wprowadzono "dopiero" 800 lat temu nie ma żadnego znaczenia.

Tak, oczywiście, "pajac z balkonu" zupeełnie nie ma nic a nic wspólnego z tęczowym lewactwem, absolutnie nie jest - powtarzam NIE jest - prowokatorem. On po prostu tak sobie wyszedł się poopalać i próbował rozłożyć parawan. Który zupełnie losowo był akurat
@torquemadek: Bardzo dużo plażowych parawanów ma kolory mniej więcej tęczowe, choć chyba nigdy nie są w kolejności zgodnej z kolejnością na tęczy. Ten wariat z balkonu może nie mieć żadnych poglądów politycznych ani nie wyznawać żadnej ideologii - może po prostu być wariatem i ekshibicjonistą, jakich jest na świecie wielu.
I nie wiadomo, czy nie robił podobnych rzeczy już wcześniej, w zwykłe dni - tylko że po prostu wtedy nikt go
Bardzo dużo plażowych parawanów ma kolory mniej więcej tęczowe


@Trojden: no kurde popatrz jaki fuksiarski wariat - akurat na swój obsceniczny pokaz dla Marszu totalnym przypadkiem wybrał tęczowy, a przecież mógł "zachód słońca z palemką" albo "zielone delfinki" (mój ulubiony...). Ani chybi cóś musi mieć z LGBT, jak same tęczowe parawany nakupował ¯\_(ツ)_/¯