Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wiecie skąd hejt na MLM? Z nieudacznictwa hejtujących! Opowiem wam moją historie. Byłem 3 lata bezrobotny. Mam ledwo maturę, nic konkretnego nie umiałem, utrzymywali mnie rodzice. Do pracy fizycznej się nie nadawałem, na umysłową nie miałem kwalifikikacji. I pewnego dnia dawny znajomy z liceum odezwał się, że ma propozycję, ale to nie jest rozmowa na telefon. Spotkaliśmy sie w ekskluzywnym centrum handlowym i zaproponował mi wejście w międzynarodową strukturę sprzedającą ekologiczne produykty zdrowotne. Tego dnia zostałem biznesmenem MLM. To było 14 miesięcy temu. Co się zmieniło od tej pory? Kilka dni temu kupiłem za gotówkę nowiutkie Maserati Quattroporte z salonu (600 tys. zł), miesiąc temu wprowadziłem się do nowego domu pod Wrocławiem (1,5 mln zł), w przyszłym tygodniu kończę budowę willi na Seszelach (niecałe 2 mln dolarów, nie chciałem rozmachu), a jutro idę na rozmowę z prezesem dużego banku, który będzie mnie błagać, abym przeniósł tam konto oszczędnościowe, na którym mam chyba koło 30 mln zł (nie pamiętam dobrze, bo codziennie kilkadziesiąt tysi wpada).... sjkd8923m-^*&*&HKJfjjk przepraszam straciłem wątek, bo na klawiaturze usiadła mi właśnie Olga, 19-letnia top modelka z Białorusi, która przyjechała do mnie na weekend. A racja, pisałem o MLM. MLM po prostu działa, bo to biznes, struktura, dochody i każdy może w to wejść. Liczby i statystyki nie kłamią. 8/10 osób, które przetrwają w MLM rok zostają automatycznie milionerami dolarowymi, natomiast 9/10 osób zostaje tysiącerami złotówkowymi już po pierwszych 4 miesiącach. A hejterzy? Cóż, to nieudacznicy. Szkoda na nich tracić czasu. Skoro nie przekonują ich przykłady Stiwena Jobsa, Bila Gatesa, Bezosa czy Michaela Jacksona którzy swoje fortuny zbili właśnie przede wszystkim na MLM (komputery, amejzon czy muzyka to był dodatek do ich głównej działalności w marketingu wielopoziomowym), to już ich nic nie przekona. OK. Tyle chciałem wam powiedzieć. A teraz idę na swój basen, bo Olga się już rozebrała i zalotnie patrzy w moją stronę.


Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f25a203c320eaecdaadac0c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Wesprzyj projekt

[====================....................] 49% (115zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania:

nie pamiętam dobrze, bo codziennie kilkadziesiąt tysi wpada).... sjkd8923m-^&&HKJfjjk przepraszam straciłem wątek, bo na klawiaturze usiadła mi właśnie Olga, 19-letnia top modelka z Białorusi, która przyjechała do mnie na weekend. A racja, pisałem o MLM.


Tym fragmentem pozamiatałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°) kiepska zarzutka, taka oczywista (ʘʘ) Ale próbuj dalej
@AnonimoweMirkoWyznania: To jeszcze może dodaj, że klucz do takiego sukcesu to własny MLM a nie jakaś praca w charakterze szeregowego naganiacza, działającego zresztą na narzuconych przez firmę zasadach. Możesz nawet będąc w takiej strukturze zarabiać miliony ale i tak pracujesz na nie swój biznes i niewiele masz tu do gadania. Albo jeszcze może dodaj skąd tak naprawdę biorą się zarobione przez Ciebie miliony. No i może jeszcze napisz czy masz jakiekolwiek