Wpis z mikrobloga

@KatpissNeverclean w parku trampolin w Gliwicach jest typo przy ścianie co zapina i asekuruje, ale tam nawet te trudne ścianki są łatwe dla kogoś, kto robi to pierwszy raz xD asekuracja ułatwia strasznie wspinaczkę.
@KatpissNeverclean: Po pierwsze dbaj o skórę bo będzie odchodziła płatami jak na załączonym obrazku a goi się to naprawdę długo i jest bolesne. Jakiś peeling ewentualnie drobny papier ścierny polecam.

Po drugie: są grupy na facebooku umawianie na wspinanie, ewentualnie Poznań się wspina czy coś takiego. Napisz i znajdziesz osobę na drugi koniec sznurka.

Dla wiadomości automatyczna asekuracja to tak zwane: "true blue"

@PrawicowyKryptoGej: Bouldery bardziej techniczne od liny mówisz?
@fajq: dzięki za podpowiedź. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gorzej, że mój brak skilla społecznego nie pozwoli mi na jej wdrożenie w życie. Próbowałam automatycznej asekuracji, świetna rzecz, ale w Poznaniu dostępna tylko w jednej boulderowni, a na dodatek, na dość (nawet dla takich zielonek jak ja) łatwej ściance, bez jednej pochyłości. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Skóra odejdzie mi z drugiej dłoni, bo zrobiły
@KatpissNeverclean: Te bąble trzeba spiłować. Skóra robi Ci się twarda i jest to niebezpieczne bo tak jak mówię ten płat możesz sobie oderwać. To dosyć częste u początkujących.

Wbijaj do Krakowa to Cię złapię! Wspinania nie odmawiam. Kocham ten sport i nie wyobrażam sobie bez niego życia ()