Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 376
Mało co triggeruje mnie jak #policja, która #polskiedrogi traktuje jak maszynkę do zarabiania pieniędzy. Serio, nie rozumiem dlaczego policjanci przejeżdżający obok samochodu, który wpadł do rowu dają mandat temu kierowcy czekającemu na lawetę. Nie rozumiem dlaczego za brak świateł albo pasów nie mogą pouczyć (jeśli w systemie nie ma gigahistorii wykroczeń), dlaczego chowają się po krzakach. Dlaczego potrafią robić krzywe akcje pod tytułem pomiędzy stacją Veturilo jest 50 metrów drogi, po której należy prowadzić rower i czają się z mandatami. Dlaczego o 1. w nocy rozdają mandaty za przejście na czerwonym, gdzie w okolicy nic się nie rusza (#!$%@?ąc od tego, że w ogóle uważam sygnalizację dla pieszych za informacyjną). Rzygać mi się chce na myśl, że im się wydaje, że są "prawem", co widać też po co po niektórych profilach na IG. A Ty łykaj wszystko jak pelikan i stój na baczność. Oczywiście, że są potrzebni. Ale z rozumiem i godnością człowieka. :/ #prawojazdy #gorzkiezale #oswiadczeniezdupy

daox - Mało co triggeruje mnie jak #policja, która #polskiedrogi traktuje jak maszynk...

źródło: comment_15962728362XyiMCJVmEiDggq3CF8I8n.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
za brak świateł albo pasów nie mogą pouczyć


@daox: tu to bym polemizował, mnie stówka mandatu za brak pasów nauczyła, że nie warto cwaniakować, bo mogłem tą kasę wydać inaczej. I tak od tej pory taki już sobie wyrobiłem nawyk zapinania pasów, że nawet na krótkie dystanse, typu przeparkowanie z automatu zapinam.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PeterFile: #!$%@?ł nie #!$%@?ł, ale chyba nie będziesz się kłócić że - o ile nie masz kubełków - to pasy dobrze trzymają na zakrętach?
No chyba że wygodnie Ci latać po fotelu xD
  • Odpowiedz
@daox co do części zgoda. Mój różowy dostał kiedyś mandat za przejście na czerwonym na takiej małej uliczce na dworcu autobusowym, bo jej autobus przyjechał, sama uliczka miała ze dwa metry szerokości i po drugiej stronie był przystanek. Żadnego auta nie było, widzieli, że się spieszy. Moim zdaniem wystarczyłoby w takiej sytuacji pogrozić palcem. Z drugiej strony jako kierowca z prawie 10 letnim stażem, nigdy nie dostałem mandatu, łącznie miałem z drogówką
  • Odpowiedz
@daox: ja prawdopodobnie będę od poniedziałku miał kwarantannę więc postaram się by policja choć raz na coś się przydała i będę dzwonił o pomoc z doniesieniem byle gówna pierwszej potrzeby
  • Odpowiedz
dlaczego za brak świateł albo pasów nie mogą pouczyć (jeśli w systemie nie ma gigahistorii wykroczeń),


@daox: bo stwarzaja zagrożeniena drodze, nie rozumieme jak za takie cos można dostac pouczanie a nie jakis mandat
  • Odpowiedz
wqurwia mnie też polowanie nocami na pijanych wykopków piszących niezbyt wesołe myśli pod pretekstem "zagrożenia życia" tylko po to, żeby naciągać ich na pobyt na wytrzeźwiałce. #!$%@? wasze akcje zapobiegające samobójstwom to żart.


o czym mówisz?

@johnywayne:
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@daox: mi się marzy policja jak ta na Słowacji, gdzie hasło "pomagać i chronić" to nie jest pusty slogan, tylko faktyczny sposób działania. ( ʖ̯)
  • Odpowiedz
@xan-kreigor: zająkniesz się coś po pijaku w necie o tym, że masz depresję, jest Ci źle, może i masz myśli samobójcze to już #!$%@? dzwonią się na domofon "POLICJA" i z uśmiechem wiozą Cię na wytrzeźwiałkę. Jak chcecie żebym się nie zabijał to mi #!$%@? pomóżcie jakoś, a nie generujcie więcej problemów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@daox: nie każdy policjant taki jest, ostatnio zapomniałem włączyć swiateł, policjant mnie zatrzymał (akurat stali z radarem) powierzchnia że nie mam swiatel, a po ich włączeniu życzył miłego dnia i tyle. Co prawda miałem też ostatnio w rodzinie tak paskudna sytuacje, że pisze wpis o tym już któryś dzień... (Bardzo gruba afera) Wszędzie są ludzie, jedni mili i serdeczni a drudzy to #!$%@?.
  • Odpowiedz