Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 376
Mało co triggeruje mnie jak #policja, która #polskiedrogi traktuje jak maszynkę do zarabiania pieniędzy. Serio, nie rozumiem dlaczego policjanci przejeżdżający obok samochodu, który wpadł do rowu dają mandat temu kierowcy czekającemu na lawetę. Nie rozumiem dlaczego za brak świateł albo pasów nie mogą pouczyć (jeśli w systemie nie ma gigahistorii wykroczeń), dlaczego chowają się po krzakach. Dlaczego potrafią robić krzywe akcje pod tytułem pomiędzy stacją Veturilo jest 50 metrów drogi, po której należy prowadzić rower i czają się z mandatami. Dlaczego o 1. w nocy rozdają mandaty za przejście na czerwonym, gdzie w okolicy nic się nie rusza (#!$%@?ąc od tego, że w ogóle uważam sygnalizację dla pieszych za informacyjną). Rzygać mi się chce na myśl, że im się wydaje, że są "prawem", co widać też po co po niektórych profilach na IG. A Ty łykaj wszystko jak pelikan i stój na baczność. Oczywiście, że są potrzebni. Ale z rozumiem i godnością człowieka. :/ #prawojazdy #gorzkiezale #oswiadczeniezdupy

Pobierz daox - Mało co triggeruje mnie jak #policja, która #polskiedrogi traktuje jak maszynk...
źródło: comment_15962728362XyiMCJVmEiDggq3CF8I8n.jpg
  • 45
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
ale za brak pasów to powinni walić mandaty aż grubo.

@goferek: Może i racja, ja zaraz po wejściu mam zapięte, nawet nie wiem kiedy, nawet jak jadę 20 metrów, taki nawyk. Z drugiej strony są ludzie, którzy nie ogarniają jaki jest dzień tygodnia, więc wierzę, że może zdarzyć się zapomnieć... No dobra, za pasy niech walą. Pozwalam. ʕʔ
@daox: Zatrzymała mnie wczoraj policja do kontroli. Nie miałem prawka przy sobie ani dowodu osobistego, tylko rejestracyjny. Powiedzieli, że za prawko powinien być mandat no ale nie wygłupiajmy się niech Pan jedzie i miłego dnia. Raz w życiu trafiłem tylko na policjanta #!$%@? jak mi próbował wmówić coś co nie miało miejsca. Tak to każdy kontakt bardzo pozytywnie. Wszystko zależy na kogo się trafi.
@daox: wqurwia mnie też polowanie nocami na pijanych wykopków piszących niezbyt wesołe myśli pod pretekstem "zagrożenia życia" tylko po to, żeby naciągać ich na pobyt na wytrzeźwiałce. #!$%@? wasze akcje zapobiegające samobójstwom to żart.